Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

plus  milion. samo vrte neke visoke pikove i noa bleji oko trojke, buzer ni da primiriše lopti. ništa mi to nije jasno.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super su otvorili. Evribadiz involvd. Kasno sam se uključio, jesu Clippersi, tj igrači išta uradili da se odrede prema gazdi rasisti?

 

Sad čujem, nosili trenerke izvrnute?

 

edit: Kari lud. Što ne spuste malo Igiju, da postuje Redika, načini mu sitnu đecu. No, nek jašu Curry wave, the tide is high.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

nisam uhvatio pocetak, gledao sam ABA pa sam zakasnio


Clippers coach Doc Rivers said his team will play and does not expect them to make a concerted pregame protest. “Our message is to play,” Rivers said. “Our message is that we’re going to let no one and nothing stop us from what we want to do. And I think that’s a good message. I really do. . . . If we can pull this off all the way, I think that would be a terrific message.”

 

Pitali su CP3-a sta ce uraditi igraci itd.. i on je rekao nesto u fazonu, da sta god bude, odlucice kao tim

Magic je dao izjavu da bi trebalo da igraju, i na taj nacin je zeleo da skine teret sa igraca i trenera.. sa druge strane neki su bili protiv toga, smatrajuci da igraci trebaju da step up i kazu javno sta misle o ovome jer se tice i njih i njihovih porodica

Djelen Rose je rekao da on ne bi igrao nikada vise za tog vlasnika



CURRY JE LUD! UKLJUCUJTE SE U STREAM!


 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...