Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

zamalo pero heroj.

 

na kraju ce od ovih velikih favorita (prva 2 nosioca), samo okc ispasti u prvom kolu, zahvaljujuci onom tupanu bruksu. upropasti covek najbolje godine durantuli.

Link to comment

OKC-Memphis do sada podseca na proslogodisnju seriju. Pobeda Thundera i onda kontrola Memphisa do kraja. Nacin na koji je Thunder dobio prvu utakmicu je takodje ukazivao na to i sve u svemu mislim da ce nocas biti po starom. Doduse, mislim i da ce da ode u 6. Sve dok Memphis ne gubi lopte u napadu i dok nema kontri za OKC, nece biti dileme u ovoj seriji.

 

Nije ni Brooks kriv za bas sve, Memphis je dobra ekipa. Ali osim potpuno neverovatno neefikasne igre u napadu, kriv je zato sto ima cetiri igraca sa imalo samopouzdanja, od kojih je jedan Caron Butler. Lamb je igrao solidno i sad sedi na klupi od kako je dosao Butler. Fisher nije toliko kriminalan ove sezone koliko ljudi kukaju, ali nema sta da trazi na terenu vise od 8 minuta, bio Westbrook povredjen ili ne. Itsl. Perkins... no comment.

 

Brooks ce verovatno biti Doug Collins 21. veka. Videcemo da li ce naci Phila :D.

Link to comment

Heh zadnja sezona u kojoj sam do zore ostajao budan je kad su Dirk i matori Kid, Teri, Peja i ostali porazili sile mraka i bezumlja u finalu, dobivsi pre toga Portland, zatim pocistivsi Lejkerse sa sve pevanjem hej hej goodbye :wub: , koje se tako retko vidja na americkim terenima...

 

http://youtu.be/QOReHFlw5cI

 

Nesto mi se cini da bi i ove godine mogli da me nateraju na par noci nesanice, ne mora bas jako i do samog kraja, ali daj bar malo da se nadam.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Kakve su picketine ove sudije, kao da je zabranjeno svirati namernu Novickom. Jos par puta nisu svirali na stetu Spursa. Samo zato bih voleo da ih dobiju Spursi veceras.

Link to comment

San Antonio je kesa od ekipe, ne znam sto ste se svi lozili da ce ovde biti metla i da su oni kao neki favoriti za osvajanje. Pocepace ih prva jaca ekipa, Dalas ne moze jer Dirk igra skroz prosecno a bas su bili zreli da puknu i ovo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...