Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Kakva oruzana pljacka :isuse:

 

Leva ruka na struku, desna na suterskoj ruci i ne sviraju faul.

bio je jedan sporan faul, koji je mogao biti u napadu, i vjerovatni koraci griffina prije kosa. sve u poslednja 2 minuta.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao što je ovde već rečeno, GSW nema centra, kako sa Džermejnom na Grifina i Džordana, još kad ne ide šut...

 

Meni je neverovatno da se Oklahomi svira 2 tekme za redom 3+1 u završnici, meni deluje da Alen nije ni dotakao Vesbruka. 

Link to comment

Memphis drugi put za redom pusi trojku uz faul u zadnjih 20 sec, ulazi u produzetak i dobija... nevera :o

 

u sledecoj se odlucuje serija, ko dobije prolazi.

 

GS :(

 

 

a Indiana treba pola tima da otpusti

Link to comment

Barnes nista ne igra za GSW

Uopste nije na nivou prethodnog plejofa niti se razvija u igraca kakvog svi ocekuju od njega da bude

Prvi mec vs LAC je i odigrao nesto pa su dobili.. sledeca 2.. nista

I u toku regularnog dela sezone je nestajao sa parketa, bio nevidljiv.. nesto bolje je kao izgledao u onom delu sezone kada je bio starter dok je Iggy bio povredjen.. ali ni tada nista posebno nije igrao..

Link to comment

nesto gledam, boozer je najbolji strijelac startne petorke bullsa sa 13.7 poena po mecu, ali on ionako igra 20-ak minuta u seriji pa je nebitan. sledeci je butler sa 13.1. najlosiji strijelac u startnoj postavi wizardsa ima 13.2 poena po mecu i poslije jekao cudno sto je 2-0 u seriji.

Link to comment

Nije WAS toliko losa ekipa. Osim Walla i Beala svi imaju neko plejof iskustvo, po 45-50 utakmica u zavrsnicama + je Nene sada zdrav i spreman

Bullsi kubure sa napadom i to ih ubija. Boozer uvek pocinje kao prva napadacka opcija na pocetku svake tekme.. ima on onaj njegov sut sa poludistance i na taj nacin ulaze u mec. I to je ono za sta on sluzi. U 4/4 ga Tibs ne ubacuje jer pokusava odbranom da zatvori utakmicu (posto napadace bas i nema) pa je uglavnom Taj na parketu.

@Kim

Game 4: LAC at GSW | Sun., Apr. 27, 3:30 PM ET | ABC
Dakle u nedelju u pola 10 (?) jesam li dobro izracunao?

Link to comment

Barnesa (pa i ceo tim) su usrali dovodjenjem Iguodalu. Prakticno je zrtvovana cela klupa zbog jednog solidnog igraca koji igra na istoj poziciji kao i najperspektivniji mladi igrac u timu. Ove godine nedostaje upravo energija rezervnog tima, a Iguodalin doprinos je marginalan za igraca koji zaradjuje 12 miliona godisnje.

 

Barnes najbolje igra kad je u startnoj petorci. Prosle godine je odigrao odlican playoff sa 16 poena po mecu u ruki sezoni. Isto se desilo i u prvom mecu kad je Iguodala usao u probleme sa penalima - Barnes je pogodio kljucne suteve kad se odlucivalo i uhvatio nekoliko bitnih skokova u napadu.

 

nije neretko da igrac padne u drugoj sezoni.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

@host

Pa ne znam bas koliko su usrali. Iggy radi mnogo toga u odbrani sto se na papiru ne vidi.

A Barnes je imao priliku da se pokaze i u nekim mecevima sa klupe gde je dobijao dosta minuta i igrao protiv protivnickih rezervnih petorki (gde sam ocekivao da ce sabijati i biti mozda najbolji 6. igrac, nesto tipa Crawford) a i imao je par utakmica kao starter dok je Iggy bio povredjen, pa se nije bas nesto posebno pokazao... cak je i pao u drugi plan kasnije pa je Jackson sa drugim igracima krpio startnih 5.

Nesto tu ne stima, ali mozda moze biti to da Barnes ipak i nije igrac kakvim se cinio. Ja sam se razocarao (i jos me celu sezonu jebao u fantasyu cekajuci ga da se pokrene).. bas sam dosta ocekivao od njega, cak i sa klupe da ulazi.. kao sto rekoh, mislio sam da ce biti najbolji 6. igrac


@ timmi

jeste stvarno neverovatan podatak

i zato je Loozer po meni najplaceniji kosarkas na svetu

kao starter, igra samo 28min, postize nesto vise od 13pts i ima oko 8sk po utakmici (i to zato sto Noah i drugari zagrade sve oko sebe) ima fantasticne 0.3 blokade (sto je manje! od broja blokiranih suteva koje je Daca kapiten imao u Radnickom).. 4/4 gleda redovno sa klupe, i za sve to prima 15.5M (LMA i Ibaka primaju manje para)

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

bio je jedan sporan faul, koji je mogao biti u napadu, i vjerovatni koraci griffina prije kosa. sve u poslednja 2 minuta.

 

da, 6. faul draymonda je bio bas na ivici. cak bih rekao da je vise faul u napadu.

 

no, lac je pobedio uprkos koliko? 15 promasenih slobodnih?

 

nadam se da cu docekati jos u ovogodisnjem plejofu da se warriorsi raspucaju. ovo do sada je kurac.

Link to comment

Sad sam pogledao hajlajce™, morali su suditi faul na kraju.

Kakva su predvidjanja za veceras? Moze li Uosington jako i do samog kraja? Da li ce lazni superstar vratiti Hjuston u seriju? 

Link to comment

Nije neretko™, igracima se ponekad desava sindrom drugog albuma. Kod Barnesa je nesto drugo u pitanju - uocljiva je korelacija izmedju kvaliteta igara i mesta u prvoj petorci/minutazi.

mense cini da se malo precjenjuju tih nekoliko utakmica sto je odigrao u proslogodisnjem playoffu. koliko me sjecanje sluzi, u obe sreije su ga cuvali protivnicki za glavu nizi pointguardi, jer su najbolje defanzivce morali da bace na curryja i tomspsona. inace, u prvoj sezoni nije blistao, slicno kao i u ovoj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...