Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

slusao sam simmonsov over/under podcast gde je rekao da je brojka za denver 46, ako se ne varam. nije naknadna pamet, da se kladim kucu bih stavio na under, ne znam zasto su ih toliko precenili.btwhttp://www.youtube.com/watch?v=AntVEuEBRpI

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taj Hjuston je takva jedna divlja banda od ekipe da ih je zaista tesko gledati. Ono prvo poluvrijeme protiv Lakersa sinoc je nesto najgore sto sam gledao u skorije vrijeme a odgledao sam citavu utakmicu Kazahstan - Bahrein npr.Nema sanse da ikad osvoje titulu u ovom sastavu.

Link to comment

Ja se ponadah da ce bar imati sanse da se bore za vrh Zapada, ali patka. Ono sinoc je bila katastrofa. Prva cetvrtina, hmm, ne znam kako bih nazvao ono. Igrati onako protiv, najblaze receno, prosecnih Lakersa(da se ne uvredi Mau :lolol: )...

Link to comment
Taj Hjuston je takva jedna divlja banda od ekipe da ih je zaista tesko gledati.Ono prvo poluvrijeme protiv Lakersa sinoc je nesto najgore sto sam gledao u skorije vrijeme a odgledao sam citavu utakmicu Kazahstan - Bahrein npr.Nema sanse da ikad osvoje titulu u ovom sastavu.
:Hail:molim te, daj mi top10 najbizarnijih sportskih dogadjaja koje si gledao.
Link to comment

A ne znam sad s vrha glave.Najbizarnije sto mi pada na pamet a bilo je relativno cesto je neko takmicenje u igranju Starcrafta. Kladio se na nekog Svedjanina i gledao mec bez da imam ikakvu predstavu o tome sta se desava. Bilo bas zanimljivo, dobio nas™ na kraju :lol:

Link to comment

Pierce drugi put u karijeri (prvi nakon '99) bez poena.S druge strane Nene skoluje Garneta :Hail:Produzetak :jerry:edit: evo upisa se ipak mukica u produzetku

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...