Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Vogel treba da igra bez Hiberta,džaba što je ovaj rim protector kad ovi uopšte i ne idu na koš,nego šutiraju. Šutnuli su mislim 43 trojke do sad u seriji. 

 

Inače nisam ljubitelj da Indijana radi undersize samo zato što Atlanta igra tako ali ako Hibert ovako katastrofalno igra,onda on nije dominant big i treba da se igra drugačije.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne cudi me nimalo ova pobjeda Toronta, bilo je za ocekivati da se upravo ovo desi na kraju tj da pokazu vise zelje.

Svakako imaju potencijal da otmu™ bar jednu u gostima.

Link to comment

tja, meni deluju nekako nedovoljno ozbiljno za nešto više od otimanja koje pobede. imaju ofanzivni potencijal i mladalački polet™, ali onolike izgubljene lopte, odbrana pnr-a u poslednjoj četvrtini na nivou dženkinsa i katića, imali su netsi i dosta promašenih relativno otvorenih šuteva... ne vidim kako će da dobiju ovu seriju.

Link to comment

To bi bilo to sto se Bulsa tice.
Slicno kao u proslom mecu, oni prosto nemaju skorera™ koji bi rjesavao kao DeRozan ili Beal veceras.
I kao ekipa nemaju dovoljno poena u rukama da pariraju™ Uosingtonu koji se nudio™  sa sve 50% sutiranjem bacanja u regulaciji™.

Link to comment

njima je dj glavni skorer. nuff said.

 

inace sam se probudio, odgledao drugo poluvrijeme tor - njn, zatim was - chi do poluvremena i opet zaspao i propustio jos jednu dobru zavrsnicu. nijednu do sad nisam odgledao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...