Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

OKC su stvarno konji ako izgube tekmu u kojoj im jebeni Perkins donese overtime... bravo za Memphis

 

Griffin razorio Golden State, ali mislim da Curry i drustvo idu sasvim zadovoljni kuci sa 1-1

Link to comment

sta perkins uopste radi na terenu u poslednjem napadu?

to mi uopste nije jasno... da ne pricam postavku napada OKC. po prijemu lopte Durenta, covek je udvojen i prilazi mu Westbrookov covek dok Perkins stoji sam ko duh ispod kosa(da je dobio loptu, ono ti i ja ne bi promasili, tolko je bio otvoren)... Durent dodaj loptu Ibaki, koji moze da sutne, ali se okrece ledjima i dodaj loptu Westbrooku koji dotrcava do njega, da mu smeta i Z-Bo, jerbo bi mu bilo lako 1-1 protiv Conleya koji svakako kasni jer je isao da utroji Duranta... i na kraju, Westbrook dobija loptu, u tom momentu Lee se spusta na Perkinsa i pokusava da ide na skok(ni ne postavlja se ispred njega da ovaj ne primi loptu) dok Fisher ostaje sam ko duh na trojci(a ako je sta Fisher pogodio u zivotu, pogodio je gomilu suteva za pobedu) ali Westbrook ne vidi nista sem kosa...

 

uzas, potpuni i kompletni... onog Brooksa treba ubiti kada mu tim ovako izgleda na -2 i 12 sekundi do kraja...

Link to comment

Да су паметни да нађу замену за Везбрука а овог лиферују у ЛА.

 

 

Него Седлачек био јуче код Едина и Кола у емисији. Кул лик иако само чиновник.

Link to comment

Nije samo taj napad sporan. I onaj kad je Durant pogodio ono govno™ kao i posljednjih nekoliko u produzetku su kriticni.

Memfis je jak kad im klupa odigra kao sinoc kao sto smo vec konstatovali nakon 1. utakmice. Beno iks™ faktor.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...