Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

pominjanje dragica nakon utakmice i ovakve sezone je apsolutno bespotrebno. ne postoji igrac u ligi sem lebrona koji je vukao neki tim kao sto je dragic sunse. ne znam koliko si gledao njihovih meceva, ali oni su igrali svaki kao da im je poslednji u zivotu, a dragic je u takvom ritmu igrao preko 35 minuta po utakmici s milion sitnih povreda i ugruvavanja kojih se nadobijao zbog stila igre. sezonu ce zavrsiti s preko 20 poena i 50% suta iz igre.

Link to comment

Ja sam imao potrebu da pomenem Dragica nakon sto su mi usi probili s nepravdom o nepravednom propustanju all stara, tako da neces ti da odredjujes sta je potrebno ili bespotrebno.

 

Njemu na odigranom ove godine kapa dole, a kao sto rekoh, ne bih se jos kladio da je zavrsio. Ceo taj neizdrzivi internet eho i nema previse veze s njim.

Link to comment

Ne znam da li si primetio, ali roster ima 12 igraca. Ni Anthony Davis nije izabran prvobitno, jer su retardi glasali za Kobea. Dakle, zasluzio™ je, ako je bio neko na listi ko nije zasluzio. Posto takvih nema, onda nije zasluzio. Na istoku je mozda druga prica, ali sta da mu radim.

Link to comment

Ne znam da li si primetio, ali roster ima 12 igraca. Ni Anthony Davis nije izabran prvobitno, jer su retardi glasali za Kobea. Dakle, zasluzio™ je, ako je bio neko na listi ko nije zasluzio. Posto takvih nema, onda nije zasluzio. Na istoku je mozda druga prica, ali sta da mu radim.

tom logikom bi mogao i duranta da izostavis. drugih 12 su zasluzili.

Link to comment

jel se isplati Pacersima da budu prvi na istoku? Atlanta i home protiv Hordi zla su bolje nego Charlotte i away, ali cini mi se da je Chicago bolja opcija nego Brooklyn...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...