Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji ste hejteri, sedmi repeat već, brojimo do 120 makar... Trešina godine! :jerry:

 

kad kaze "googiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" najezim se. ovo je pravi evrovizijski hit, nadam se da ce je poslati. vrhunska stvar :D

 

inace, gledao sam filadelfiju sad, opet moram da istaknem da je ovo najgora draft klasa u istoriji i da goru nikada videti necemo.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ako Sansi izgube,svi imaju isti skor. Niksi stigli Atlantu. Ako Klivlend dobije ATL u petak u gostima,ja mislim da je Klivlend osmi do kraja.

 

Indijana se i danas porađala protiv raspalog Detroita. Ako budu drugi i budu išli na Šarlot recimo,uopšte im ne prognoziram da izlaze iz prve runde.

Edited by theanswer
Link to comment

Au sta uradi Finiks :isuse:
Ja u 3/4 odigrao dvojku prije nego sto su poceli da ih gaze i otisao da spavam smoren na 15-ak razlike posto su bas izgledali neunistivo. Skroz se pogubio jutros kad sam vidio visak para na racunu.

Link to comment

sto je najgore protivnik Dallasa (u ovom slucaju Clippersi) ponovo igra back2back veceras. mogao bih 1k evra da stavim da Mavsi dobijaju.

 

sranje.

Link to comment

Ma ne mogu spolja Mevsi da brane nikoga. Kad im je Elis u petorci,čovek jednostavno ne igra odbranu i bolje je da ne pokušava,jer kad pokuša to izgleda još gore.

Link to comment

ja se ne sjecam da sam gledao neki od tih meceva. ovako u teoriji meni izgleda da dallas ne moze da brani nikog od bitnih igraca clippersa.

Gledao sam ja ovaj zadnji. Izdivljao Ellis i Dallas ne moze da brani nikog od bitnijih igraca Clippersa.

Mavsi su vodili 10-ak razlike u 4/4, Dirk masio boga oca kad se lomilo ukljucujuci 2 od 3 bacanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...