Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Ja bolje da ne pišem šta razmišljam o ovoj "utakmici".

 

Edit ne bih gledao sigurno da nisam igrao.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne mogu da verujem da gledate to sranje. okrenite arenu ili upalite stream i gledajte mm.

Odlgedao citavo prvo i nisam nista razbio, ponosan sam na sebe.

Sad gledam Kliperse i NCAA paralelno, naravno Blejk se povrijedio i nece se vracati, cisto da ne bih greskom tu uzeo neke pare :fantom:

Link to comment

Najgore je što sam se ja kreten nadao da će da krenu u neku seriju u drugom poluvremenu. Jbt. Svaki napad im otvore kontru. Moj bivši trener bi sad urlao da je bacimo u boraniju bolje nego njima u ruke. Pod urlao podrazumevam viku,dranje,jebanje svega živog i mrtvog,udaranje o klupu i razbijanje table za akcije. Šalu na stranu,zamišljam Obradovića recimo da bude trener ovakvoj ekipi.

Link to comment

Finiks led, jedva su dali i ovih 15, mislim da sutiraju ispod 25%

edit;
au al se NY zapalio, 22-4 serija i vode 12 na poluvremenu. Bilo bi do jaja da upadnu a Miami bude 1.  :jerry:

Edited by Feindouno
Link to comment

A blickrig Niksa u Oklendu? 31:12 četvrtina. Još ne mogu da verujem da je Memfis onako završio tekmu pre 2 dana. Krajnje je vreme da igrači prestanu da skaču Kariju na onu fintu šuta u poslednjim napadima.

 

Make it 34:12 četvrtina

Edited by theanswer
Link to comment

Niksi imaju posle ove utakmice sutra Jutu u SL,pa onda Netse i Vizardse kući. Mogu komotno i 4-0 i 0-4. Ali Atlanta sledeće tri kući i to Filadelfija, Čikago i Klivlend. Realno bi bilo da idu na 2-1 tu.

Link to comment

Niksi u bilo koje 4 utakmice mogu komotno i 4-0 i 0-4 :)

Krenulo prangijanje u LA sa malim zakasnjenjem, dobice to Finiks 20 razlike, GG se zapalio

Link to comment

Dobice tuki 20 razlike, ne moze ovu petorku da drzi dok je Kaman na parketu, bas su se glupavo raspali.

edit: ali nevjerovatan pad u igri

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...