Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Phoenix Suns  :thumbup: Valjalo bi da se nekako uguraju u playoff kao 8th seed,a da budjavi Dalas ispadne.Imaju dosta gostovanja do kraja ali nista nije nemoguce :sleep:

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poslednja dva meca u sezoni dallas, memphis i phoenix igraju medjusobno. Dallas sad ima 5 mececa kuci.

 

 

Od kojih jedan sa nama  :naughty:

 

 

 

(disclaimer: zajebancija)

Link to comment

Uh,voleo bih takav scenario ali jako teško.

 

GS je 2,5 ispred Finiksa. Sad ladno ne igraju do petka a onda čekaju Memfis,pa Njujork. Posle imaju 2 teža gostovanja i mogli bi tu lako izgubiti 3 od 4. Problem je što onda imaju seriju lakših utakmica skoro do kraja sezone,tako da nije realno da oni izduvaju. Mada ja bih bio srećan kad bi i osmi završili samo da ih Sparsi počiste u seriji.

Link to comment

Gotivio sam ih do ove sezone,sad ih nešto ne mirišem. Prodali su me par puta pa ima i toga. Generalno ne volim Džeksona i Stef mi deluje nekako smoreno cele sezone

Link to comment

O.o

Curry bas izgleda bolje sada nego prosle sezone

Imao je skorije neke utakmice na kojima je igrao povredjen pa je delovao malo usporeno, ali je generalno bolji nego lane.. desava se da cela ekipa stane a on jedini vuce, pokusava da ih razigra asistencijama, cima se, zeli da dobije mec
Meni se bas cini da igra sa vise zara i da vise vuce ekipu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...