Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

MCW opet pisa po Njujorku i opet ce imati tripldabl.

Samo zbog ovih jadnika ce biti ruki godine, protiv klovna Feltona izgleda kao Magic licno.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

hahahahah Woodson morao da vrati startere na 30 sekundi do kraja jer je Phila napravila seriju 16-1 za 4 minuta :lol:

 

edit: izvukose se budale, ruki godine masio trojku za produzetak. Falila mu asistencija za tripldabl

Edited by Feindouno
Link to comment

Majami totalno nezasluzeno oteo pobjedu protiv simpaticnih Grizlija, naravno Uejd izdominirao u 4/4 :Hail:

Odlicna utakmica u Torontu, KD sabija al' Toronto ima vise raspolozenih igraca™

 

edit: Durant bog kosarke :pera:

Edited by Feindouno
Link to comment

Aflalo couker se posrao Vicu na sjajnu partiju, narocito u 4/4 ali svaka cast Trayu za gejm uiner™, bice nesto od njega.

U Sikagouu™ se onaj smarac se polomio da prebaci 10 poena al ne ide nikako, pred kraj je vezao 6-7 promasaja.

 

Na ostalim terenima nista novo, Majami opet (ocekivano) izgubio. Ne znam da li je do zasicenja, kurcobolje, nedostatka motiva ili cega vec ali ovo stvarno postaje degutantno. Svako vece isto sranje, izadju kao gomila govana i onda nas nekakvi Pelikani rutinski operu u 4/4 samo na zelju i energiju.

 

Spurs @ GSW dobra utakmica, San Antonio ih skolovao u prvoj, poveli 15 ali GSW igra sjajnu 2/4 i trenutno je samo 3 razlike.

Link to comment

hickson torn acl. denver je nba partizan. uz to galnarija nisu odmah poslali na operaciju vec su ga kao lijecili nekom starom metodom, pa je umjesto jedne propustio dvije sezone.

Link to comment

da.. bas smo juce burazer i ja gledali roster denvera

bez kriptonejta, hiksona, djavejla i galinarija :/


mislim da jedino majami i dalas nemaju povredjenog igraca

Edited by Have_Fun
Link to comment

I Golden State je bio skolovan sinoc. Drugi put ove sezone gube kod kuce od pola Spursa. Djelovali su potpuno nemocno i bukvalno mi ni u jednom trenutku nije izgledalo da mogu da dobiju taj mec.

Steph katastrofalan, 6 izgubljenih lopti, upropastene kontre, bacanje lopte u bunar i svega 5 poena u drugom poluvremenu, bez kosa iz igre.

Link to comment

Pa ocekivao bi covjek da nekad pocnu malo ozbiljnije da igraju al izgleda su toliko bahati da misle da mogu ovako do plejofa.

I dalje ne mogu da ih gledam, uglavnom pogledam samo 4/4

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...