Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam mislio da su samo trojke sutali. kako se samo durant razmahao na klupi kada su vodili 15 razlike :D a oci lejkersk su toliko jadni da su simpaticni

Link to comment

Lejkersi jos jednom dokazali koliko su retardirani, kad nam na kraju dodje neki McDermott/LaVine umesto Wiggins/Embiid, nadam se da ce se i dalje ponositi time sto su dobili Portland i Oklahomu kad nisu trebali...debili :isuse:

Link to comment

Nadam se da će ova godina biti prekretnica da se promene neke stvari oko tog sistema za draft. Evo,ja da sam Nju Orleans bih izmislio jedno 5 povreda i izgubio svaku utakmicu do kraja da budem u 5 najgorih. I šta onda? Nikom ništa.

Link to comment

Najbolje bi bilo da svih 14 ekipa koje ne udju u play-off imaju podjednake sanse na lutriji i da se za svaki pik vrsi izvlacenje, a ne samo za prva tri...ovaj trenutni ultra komplikovani sistem bukvalno tera ekipe da gube...

 

Mada ipak mislim da za sada samo Filadelfija namerno tenkuje...Milvoki je jednostavno uzasan, Orlando se bas trudi na svakoj utakmici, ali su losi, dok Lejkersi, Boston, Sakremento i Juta ne mogu bolje od ovoga...

Link to comment

Ne znam,ne bih se baš složio da samo Filadelfija tenkuje,samo što je ona uradila pravi master rad u tome da im stvarno treba čestitati. Takođe ovaj sistem koji si napisao može da bude fatalan za neke timove,jer nije svaka draft klasa kao ova,pa kad najgori tim izvuče 12.pika u lošoj draft klasi kako će da se popravi? Osuđen je na propast. 

 

Indijana nastavlja svoje propadanje u Dalasu. Bar za sada.

 

Kakva odbrana Čendlera i Farida na Dejvisu zadnji napad u NO a onda Morou pogađa za produžetak

Edited by theanswer
Link to comment

Ne znam,ne bih se baš složio da samo Filadelfija tenkuje,samo što je ona uradila pravi master rad u tome da im stvarno treba čestitati. Takođe ovaj sistem koji si napisao može da bude fatalan za neke timove,jer nije svaka draft klasa kao ova,pa kad najgori tim izvuče 12.pika u lošoj draft klasi kako će da se popravi? Osuđen je na propast.

Definitivno ne postoji savrseno resenje, ali bar onda timovi ne bi imali razlog da namerno gube utakmice i u svakom slucaju bi imali cemu da se nadaju...ili play-off ili lutrija sa podjednakim sansama za nekog od top pikova...e sad, draft je samo jedan od tri nacina kako neki tim moze da se popravi, ostala dva su trejdovi i dobro planiranje salary cap-a (znaci pametno trosenje novca prilikom dovodjenja slobodnih agenata i prilikom davanja novih ugovora igracima koji su vec u timu)...dobra pozicija na draftu ne garantuje da ce tim izabrati pravog igraca, na ovom zadnjem su jedino Orlando, Juta i Filadelfija ispali pametni...

Link to comment

Kako bih voleo da Finiks dobije GS. U stvari voleo bih nekako da svi ovi timovi i Finiks i Memfis i Dalas prestignu GS do kraja :D

 

Glupo pravilo inače da sudije u zadnja 2min mogu da pregledaju snimak samo da odrede čija je lopta. Sad Pekovića faulirali i shodno tome on poslednji igrao loptom i sudije zovu loptu za Min ali posle snimka vidi se da je Peković igrao zadnji a to što je faul to uzrokovao nikom ništa. Ali u suštini Min veliko razočarenje,ne mogu celu sezonu ništa da odbrane što uostalom i jeste bilo očekivano i pre sezone.

Edited by theanswer
Link to comment

Samo da se Memfis ne zajebe nekako i izvisi za plejof. Ima da naprave haos ako udju, cak ni za Spurse ne bih bio siguran protiv njih.

 

btw serija Mavsa 9-0, taman kad su ih stigli

Edited by Feindouno
Link to comment

Voleo bih OKC -Memfis i naravno Memfis da dobije :D Nadam se da neće na Spurse,dosta su se sretali u plejofu. Već sam pisao ali baš mi je krivo što će neko da izvisi od ong trojca,kad bi mogao GS to bi bilo idealno za mene. Mada ni Portlandom nisam očaran. Memfis kad se izuzme povreda Gasola je igrao sasvim sasvim dobro i sigurno bi bio oko 4.mesta. Mislim da je realno tu da PHX izvisi sobzirom da je i Dalas dosta digao formu.

 

Harden ladno čuva Oldridža. Kaže komentator da protivnik ima 24% kad ga čuva Harden na postu. Samo je zaboravio da on obično čuva dvojke na postu a ne LMA.

 

Pa sledeći napad stave Parsonsa. Oba puta naravno faul.

Edited by theanswer
Link to comment

Harden ladno čuva Oldridža. Kaže komentator da protivnik ima 24% kad ga čuva Harden na postu. Samo je zaboravio da on obično čuva dvojke na postu a ne LMA.

Idealan primjer beskorisne statistike. 

Fino se zakuvalo, bas da vidimo da li je Portland u stanju da dobije u neizvjesnoj zavrsnici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...