Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

na toj utakmici je bilo desetak tako nekih zakucavanja, vise je licilo na allstar utakmicu. mislim da samo cp3 nije nijednom zakucao, svi ostali su se izredali.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nešto razmišljam,zamislite sve trivijalnosti koje bi američki mediji izmišljali za finale Čikago Memfis. Iako ja gotivim te dve ekipe mogu da zamislim na šta bi ličili rejtinzi :D

Link to comment

Dalas 40:10 :D Sa kim god portland da bude ukrstio u prvoj rundi biće to must see serija. Mnogo interesantnih tekmi večeras opet,Klivlend izgubio u Šarlotu,Detroit pred katastrofom u Mineapolisu,Niksi su Niksi,neće niko u plejof na Istoku.

 

A na Zapadu Dalas,Phoenix i Memphis i neko mora da ispuši,jbt koja nepravda.

Edited by theanswer
Link to comment

Kakva su gomila idiota Pelicansi i koji mi djavo treba da gledam ovo :isuse:

Portland okrenuo 30 razlike i sad ce ovi idioti da mi sjebu fenomenalan tiket  :frust:

Link to comment

Si igrao u hendikepu? Ispustili su gomilu defanzivnih skokova posle kojih su primili bezvezne poene, saplitali se u tranziciji i nisu iskoristili priliku da ucvrste dvocifrenu prednost kada su uhvatili zalet posle Davisove serije na kraju trece i pocetku 4/4. Hajlajti - Ajinca pogadja rub table sa 3 metara i Stiemsma koji hvata skok tek posle sto se lopta odbila od njegovog lica na tablu.

Link to comment

Si igrao u hendikepu? Ispustili su gomilu defanzivnih skokova posle kojih su primili bezvezne poene, saplitali se u tranziciji i nisu iskoristili priliku da ucvrste dvocifrenu prednost kada su uhvatili zalet posle Davisove serije na kraju trece i pocetku 4/4. Hajlajti - Ajinca pogadja rub table sa 3 metara i Stiemsma koji hvata skok tek posle sto se lopta odbila od njegovog lica na tablu.

ma da, u nekom sistemu u kom sam pogodio bogaoca i masio Netse, kacio sam na adekvatnom™ topiku.

Dodje nekako na guzove guzova.

Jako su nepredvidivi, svaki put me zaboli glava kad ih gledam. 

Link to comment

jao ovog Portlanda, oni su Niksi zapadne konferencije

 

edit: e moj Lamarkuse, odavno nisam vidio da neko ovoliko coukuje

Edited by Feindouno
Link to comment

Brate, poznajes li ti bilo koji drugi pojam u kosarci osim coukovanja™?

 

Aldridgea su prebili u poslednjih nekoliko poseda. Ako je iko coukovao™, onda je to Lillard. Covek je svojerucno izgubio utakmicu.

Link to comment

Ne poznajem. 
U pravu si, maestralno je odigrao tu zavrsnicu ali prebise ga barabe.

Inace najbolje igrace u ligi ne tuku u posljednjim minutima i svi sutiraju 0/5 iz igre i bacaju lopte u bunar.

I Lillard je odigrao ko kurac na kraju, ponovo. Gle cuda, coukovati se moze i udvoje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...