Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam odigrao under. 

Gledao sam ovu Indianu bar 30 puta i sto vise sezona odmice sve mi vise djeluju kao 1 tim koji ce da leti visoko i padne nisko.

 

bobcatsima lebron ubacio 61, durant 62, curry 42, paul george 2 :D

Link to comment

Korver nije dao trojku, stao je na 128. meču..

 

to je glupa statistika, ne racuna se to sto u plejofu takodje nije dao trojku, samo niz i prethodne i ove regularne sezone. imaju ogromnu bazu podataka i svake nedelje ispaljuju neke besmislene podatke tipa demarcus cousins je imao 27 poena, 12 skokova, 4 blokade i 3 puta je jebao majku sudiji, to je pre njega uradio jos rasheed wallace,

Link to comment

Izgleda da se Curry povredio ili tako nesto
 

Stephen Curry had right leg soreness against the Celtics on Wednesday and did not return in a blowout.

 

Mozda ce preskociti sledeci mec

Link to comment

Korver nije dao trojku, stao je na 128. meču..

Bezveznjak najobicniji, trebalo je da stane prije 50 utakmica, bas sam ih gledao jednom kad je bezobrazno forsirao samo da se nastavi serija :isuse:

 

bobcatsima lebron ubacio 61, durant 62, curry 42, paul george 2 :D

:lol:

Uzasno igraju i on i Indiana.

 

to je glupa statistika, ne racuna se to sto u plejofu takodje nije dao trojku, samo niz i prethodne i ove regularne sezone. imaju ogromnu bazu podataka i svake nedelje ispaljuju neke besmislene podatke tipa demarcus cousins je imao 27 poena, 12 skokova, 4 blokade i 3 puta je jebao majku sudiji, to je pre njega uradio jos rasheed wallace,

+1

Link to comment

Treba reci da su negdje na pola tog meca prsli i odustali od takmicenja™ pustivsi ga da trpa.

Bas glupo izgleda kad se vidi da su im dvojica dala 60+ ove sezone ali Bobkeci uopste nisu taj tip ekipe. 
 

Link to comment

to je glupa statistika, ne racuna se to sto u plejofu takodje nije dao trojku, samo niz i prethodne i ove regularne sezone. imaju ogromnu bazu podataka i svake nedelje ispaljuju neke besmislene podatke tipa demarcus cousins je imao 27 poena, 12 skokova, 4 blokade i 3 puta je jebao majku sudiji, to je pre njega uradio jos rasheed wallace,

ali zato podatak da od 55e niko nije za 20 minuta napravio triple double kao westrbrook pre neko veče protiv raspale File.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...