Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Hjuston je trenutno jedina odvratnija ekipa od ovog smrdljivog Majamija.

Lazni™ je dao citava 3 poena u drugom poluvremenu, nula u 4/4. Moze da uzme onih 61 od sinoc i okaci macku o rep. Naravno nasao je za shodno da bas on sutira za produzetak, ni manje ni vise nego preko Howarda od 3 metra :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

teacheru zasto Woodson jos nije otpusten?

Igraci mu se vuku po terenu kao vrece govana vec mjesecima, ovakvi ne bi dobili ni Sparse iz Sarajeva.

 

gazda se stisao za lovu. verovatno kapira da neće imati rezultat ni sa jednim drugim trenerom. a krediti od renoviranja MSG dolaze na naplatu.

Link to comment

Nisam ga bas gledao, ali Bazemore belezi fine brojke od kad je presao iz GSW-a u LAL

ja sam gledao lejkerse ovih dana jer sam se budio jako rano, a samo oni bili na tv-u internetu. iskoristio je maksimalno situaciju u lejkersima i s'antonijev sistem. agresivan i sutira bez rasmisljanja kad god ima priliku, jako cesto u ranom napadu na nepostavljenu odbranu. realni kvalitet je upitanm, kao i bilo kog u tom timu ko se ne zove gasol.

Link to comment

Ja sam odigrao under. 
Gledao sam ovu Indianu bar 30 puta i sto vise sezona odmice sve mi vise djeluju kao 1 tim koji ce da leti visoko i padne nisko.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...