Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Ipak u potpunosti zasluzeno, Wash se opredelio da nesto pogodi spolja tek kada je ispustio svaku sansu da stigne rezlutat. Cini mi se da nisu bili ni blizu.

 

Pjaf, u potpunosti zanemarih Miami, sad mi krivo :(

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

teacheru zasto Woodson jos nije otpusten?

Igraci mu se vuku po terenu kao vrece govana vec mjesecima, ovakvi ne bi dobili ni Sparse iz Sarajeva.

Link to comment

Bludnik dobio neke minute u garbage timeu i koristi ih tako sto je u tri vezana napada napravio idiotski faul, korake i popio blokadu  :lolol:

Link to comment

D'Antoni i jeste mag taktike. Sa druge strane, Stottsova najlosije vodjena utakmica u sezoni, a zacanio je nizom pogresnih odluka u poslednjem minutu. Neverovatno od kakve grupe gradjana su izgubili. Zbog poraza od Lakersa i Sixersa kuci ce ostati bez domaceg terena u prvoj rundi.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Mogu da imaju i pet trenera, ali kad igraci prave ovoliko gluposti kao danas nema im spasa. Sva promasena bacanja, odbici o nogu, glavu, ona komedija od prve cetvrtine, koraci Lillarda u finisu, Batum koji baca loptu u publiku umesto Wright-u itd.

Link to comment

Mogu da imaju i pet trenera, ali kad igraci prave ovoliko gluposti kao danas nema im spasa. Sva promasena bacanja, odbici o nogu, glavu, ona komedija od prve cetvrtine, koraci Lillarda u finisu, Batum koji baca loptu u publiku umesto Wright-u itd.

 

A D'Antonijevi mucenici nisu bacili 10 lopti u aut u drugom poluvremenu i ovakav nivo kosarke im nije standard?

 

Igraci su odgovorni za kanal iz prve cetvrtine, sto se precesto desava u Rose Gardenu, ali su se vratili i okrenuli utakmicu, koju je na kraju Stotts izgubio. Portland bi ovo okrenuo na pocetku poslednje cetvrtine (i rutinski bi dobio) da tuzni Meyers nije bio na terenu tad. Poslednju odbranu mu protiv cetiri mala igraju LA i Lopez, pa zato umesto da sve preuzima popusi kos posle ledjne blokade.

Link to comment

Koliko je dobra stvar sto su na  Flashscore-u uveli jednostavan i kompletan Player Statistic/Standings kad se klikne na pojedninacnu utakmicu,smanjio sam znacajno posetu nba.com  :)

Link to comment

A D'Antonijevi mucenici nisu bacili 10 lopti u aut u drugom poluvremenu i ovakav nivo kosarke im nije standard?

 

Igraci su odgovorni za kanal iz prve cetvrtine, sto se precesto desava u Rose Gardenu, ali su se vratili i okrenuli utakmicu, koju je na kraju Stotts izgubio. Portland bi ovo okrenuo na pocetku poslednje cetvrtine (i rutinski bi dobio) da tuzni Meyers nije bio na terenu tad. Poslednju odbranu mu protiv cetiri mala igraju LA i Lopez, pa zato umesto da sve preuzima popusi kos posle ledjne blokade.

Ajde pocetak 4/4 i nekako ali ono na kraju je stvarno skandalozno lose bilo, prvo nakon tajmauta na +1 i sitno do kraja ne odigraju nista i Wes baci ciglu iz ocaja pa onda onaj posljednji napad... nakon tjamauta i sa 6 sekundi ne odigrati nista, jbt... 

Gledao sam Portland dosta u posljednje vrijeme i glavni utisak su mi oscilacije koje im se desavaju u svakoj utakmici, bukvalno od sjaja do ocaja. Jos nisam vidio da su odigrali dobrih 48 minuta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...