Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

 

Will Barton is the first NBA player with 20+ pts, 11+ reb, 4+ ast and 60%+ FG off the bench since Will Barton on April 7, 2013 vs. Dallas 

 

Jedan visoki igrac u timu = +12 u poenima iz reketa i 24 skoka vise

 

77fho.jpg

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prokletstvo Uestbruka :isuse:

Bili su favoriti za 15.5 poena kad sam posljednji put gledao.

 

Jasno je da se ovo sve desava zbog Perkove povrede i nedostatka njega na terenu.  -_-

Link to comment

Kažu da će Džimer u Čikago, a da Batlera jure najozbiljnije Majami i OKC.

 

Toronto i Vašington nije loše za gledanje za sad. Sviđa mi se Toronto ove sezone,imaju serije kad jako lepo igraju.

 

Inače,ko možda ne zna,a ima nalog na mozzartu,može tamo da gleda NBA,obično budu skoro sve utakmice svako veče. Stream je odličan,samo nema fullscreen jbg.

Edited by theanswer
Link to comment

barkley dominira u pregame-u

 

"nisam nra nutjob ali imam oružje u kući. imam i u svakom vozilu" "koliko vozila imaš?" "4 i u svakom imam oružje i svaki je napunjen"  :lolol:

Link to comment

3 OT u Torontu, domaci masili 2 napada za pobjedu, Uosington svoj jedan iskoristio al' nakon isteka vremena.

Gortat poj'o Valanciunasa na obe strane terena, bas ga napravio smijesnim.

 

Majami nisam gledao, ne volim te blonjoute™. Opet mocni NY pravi seriju 3-22 :Hail:

Link to comment

Da Amiru nisu svirali smešne faulove već bi dobio Toronto.

 

Valenciunas je ladno dirao winning shot Vasqueza u cilindru. 

Edited by nemoderisani
Link to comment

Jebiga, sva tri OT igraju bez Rossa (povređen), Amira Johnsona, P. Pattersona i poslednji OT i bez Lowrya, sve zbog faulova. Gortat carrier high, Vasquezu falio jedan poen. Odlična utakmica. Simpatičan je Toronto.

Link to comment

sutra povlace dres iversona :)

 

iverson pa duncan, kakva dva prva pika back to back.

 

butler u okc

Edited by kojot
Link to comment

sramota da se takav dres povlači sa takvim mediokritetima na terenu :D kao se šalim a u stvari realno. ali sobzirom u kom pravcu ide franšiza,teško da bi se moglo čekati 5 godina da neko normalan zaigra

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...