Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pitanje svih pitanja je da li je ovo D league ili summer league okršaj :D

 

Pobeđuje tim koji NEMA Bajrona Malinsa

Edited by theanswer
Link to comment

Pitanje svih pitanja je da li je ovo D league ili summer league okršaj :D

 

Pobeđuje tim koji NEMA Bajrona Malinsa

 

jos gore, ovo je d-league showcase.

Link to comment

Dolazi opasan plus na broj zapucavanja MCW-a u ljude na ulazu bez rezultata. Takođe,nemogućnost ORL da reši enigmu zvana "odbrana" Filadelfije je zapanjujuća.

Link to comment

Kod Filadelfije mi je sve jasno još odavno. Ali ja da sam Von pa ja bih pobio ove svoje. Ili je možda u tome poenta? Pošto nismo baš toliko loši tenkovaćemo našim nerazumnim odlukama na terenu. Oladipo koji baca loptu i pogađa sat gore iznad table mi je hajlajt. I celokupna pojava Bajrona Malensa. Šta mislite o Vučeviću? Ja mislim da je overrated. Nevezano za ovu utakmicu gde je bar po statistici dobar.

Link to comment

Kako je samo dobar dodavac Noah

Sad su mu par asistencija unistili saigraci, ali overall gledano, neverovatan osecaj ima.
Svaki pas je pravovremen, lepo pogadja igraca pa ovaj ne gubi vreme namestajuci se vec moze odmah da sutne, ume da doda o patos, backdoor pas, iz driblinga, ma sta god... pravi visoki playmaker

p.s. :D

1907582_282341558557305_1273881865_n.png

Link to comment

Klivlend se odlično drži u Oklahomi,čak je i Benet pogodio midrange :)

 

Kajri izdominirao u završnici plus Spenser Hoz  :kralj:

Edited by theanswer
Link to comment

Biće više od 40 poena Klivlenda u zadnjoj četvrtini ali je stvarno Klivlend dobro igrao napad,nije baš sve do odbrane, i pogađali su ali je kretnja lopte u napadu bila odlična. OKC je imao mnogo teže šuteve,previše nekih izolacija sa šutevima preko ruke, leanera,stepbackova,floatera i ostalih anglicizama :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...