Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je prosto teško da zamislim da nisu mogli dobiti više za Tarnera od Grejndžera i pika druge runde. Jel ono Džordan Kroford otišao za pik iz prve runde? I Gortat je otišao za pik prve runde plus Okaforov ugovor koji otplaćuje osiguranje. Ne znam tačno kako stoje sa onim pravilom da moraju da imaju određeni minimum salary inače će plaćati kaznu,nisam siguran kolika je kazna. Mada,meni se nije sviđao ni trejd Džrua. Nekako mislim da nisu morali da idu u toliki bottom out. I uopšte kolika je garancija da ćeš birati pametno na draftu sve i da dobiješ neki od prva tri pika recimo. Zanimljivo da Janga nisu trejdovali.

Link to comment

pa evo mudroseri poznatiji kao nba experts vec pricaju kako ce sixersi biti contenderi tamo 2016. :isuse:

 

samo zato sto imaju 2 lottery pika ovog leta. to kako ce birati na draftu, kako ce se igraci razvijati, hemija u ekipi, sistem igre, trener i ino uopste nisu bitni.

Link to comment

Meni je prosto teško da zamislim da nisu mogli dobiti više za Tarnera od Grejndžera i pika druge runde. 

 

Nisu mogli dobiti vise. Uvaljuju ga od pocetka sezone i niko se nije upecao da im da pik prve runde. Par sati pre trejda se pojavila vest da su spustili cenu i da iskaju pik druge runde. Bilo je daj sta das, posto nisu imali nameru da mu daju qo na leto.

Link to comment

Da,verovatno. Ne znam baš za uvaljivanje od početka sezone (jer sam nekako ubeđen da su morali bolje) ali izgleda da je tržište prilično zategnuto generalno i da su se GM-ovi opametili. Mislim da nikad nije bilo teže pronaći nekog pika iz prve runde nego sad u ovom dedlajnu. 

 

Ne znam šta će Klipersi da rade. Čekaju neki buyout. Ali koga? Pominje se Kejmen recimo. Ovo je valjda prvi put da će Sterling plaća luksuzni porez. Timovi ispod kepa takođe imaju udeo od ovih što su preko kepa,što i nije beznačajno kad se pogleda payroll Netsa.

Link to comment

 

 

Ne znam šta će Klipersi da rade. Čekaju neki buyout. Ali koga? Pominje se Kejmen recimo. Ovo je valjda prvi put da će Sterling plaća luksuzni porez. Timovi ispod kepa takođe imaju udeo od ovih što su preko kepa,što i nije beznačajno kad se pogleda payroll Netsa.

 

cekaju glena davisa...

Link to comment

Memfis mi je trenutno druga najgotivnija ekipa u ligi (Spursi 1. naravno).

Ovo veceras je bilo skolovanje siledzija iz Eleja™ kojima ni 28 bacanja vise nije bilo dovoljno.

Link to comment

A sad serija Atlante 20-2 :Hail:

 

Au kako su ih najeli govnima™ u drugom poluvremenu :o

NY je najgora ekipa u ligi, nije mi jasno kako uspjevaju da dobiju bilo koga.

Edited by Feindouno
Link to comment

"Kevin Love notches first career triple-double in win"

 

 

Zvuci mi apsolutno nadrealno da neko ko je imao XX vezanih dabl-dabl utakmica. dabl-dabl sezone u proseku itd, tek sada ugrabi svoj prvi 3D.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...