Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

sem ako loptu ne primi deandre jordan, na +2 ne treba nikad da se pravi faul.

 

inace, j.r. cash je nakon seste utakmice prosle godine okacio link gdje su ljudi na uzorku od par hiljada utakmica izracunali da li je bolje braniti +3 ili praviti faul i za neku minimalnu razliku se prva opcija pokazala boljom. bilo je par slucajeva da su ekipe nakon faula gubile bez produzetka.

Apsolutno. Verovatnoca da se ubaci tezak sut je mnogo manja nego da se ubaci bacanje, namerno promasi drugo, uhvati skok u napadu i opet pogodi tezak sut.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

nego, super sto je lebron pogodio trojku, niste od toga stigli da prokomentarisete kako je brada izvukao pobedu. :0.6:

Link to comment

Ma nije bila ista situacija kao i u finalu, jesam malo pod afektom i neispavan pisao.. ali bih da sam na mestu GSW-a pravio faul.Prvo, zato sto je LBJ splitovao bacanja par trenutaka pre. Drugo, zato sto bih imao dovoljno vremena da sam iskrojim sudbinu svojim napadom.Treba uzeti u obzir da je GSW tesne utakmice (a bilo ih je bogami) dobijao upravo ofanzivom, svojim sutevima, a ne braneci protivnikov napad.Da se razumemo, ne bih uvek i u svakom slucaju isao na faul, ali da sam GSW, da se igra u mojoj bucnoj dvorani, da je prekoputa igrac (koliko god dobaro bio) par momenata pre sutirao 2/1 bacanja, da imam roster kakav imam sa Curryem, Thompsonom, Iggyem (koji se pokazao kao klacher) Lijem, pravio bih faul i imao bih dovoljno vremena za napad.

Link to comment

Budu kvote za sve al' ne na previse mjesta. Rano je jos, mislim da nece do sutra navece izbacivati.

Sta si mislio da igras?

 

Ma s nekim drustvom se zezam, planiramo da ukombinovano bacimo kintu na takmicenja u subotu, a generalno sam slab sa kladionicama :) tnx!

Link to comment

igraj na istok. to 50/50 mec.

Nema Koubija budaletine al stra' me Duranta u utakmici bez odbrana :ph34r:

Sranje je ta kvota realno posto mi se ne ulazu neki veci novci. Probacu jedino ako zapad povede rano, onda bi moglo da ode na 3-4.

Link to comment

Ne volim Lejkerse, ali zelim da se Nesa vrati u formu koliko god da je moguce

Majstor ove igre!

Jbt, ako zanemarimo ovu povredu, covek je ludacki fit.. sa svojih 40 god

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...