Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neće završiti biti ni u tri kada se bude pogledalo za 10ak godina. Ove godine će uzeti ROY zasluženo, ali... Čak mislim da neće završiti ni kao najbolji PG u genraciji.

Link to comment
Neće završiti biti ni u tri kada se bude pogledalo za 10ak godina. Ove godine će uzeti ROY zasluženo, ali... Čak mislim da neće završiti ni kao najbolji PG u genraciji.
+1ROY ce uzeti na silu. Protiv Vujacica i Kuzmica. Edited by Feindouno
Link to comment
jedino greek freak moze da bude bolji, ostali jok.
MCW je "mator" za svoju draft generaciju (91'), recimo stariji je i od Oladipa. Noel i Giannis su mlađi tri godine. Adams igra u jakom timu (doduše iza jednog od najslabijih centara lige). Len se još leči od povrede stopala. McLemore ima atribute da bude vrhunski bek. Scouti omalovažavaju niske PG često bez razloga, a Burke je jedan od njih. Očekujem da bar 3 igrača od njih budu bolji od njega kroz 10 godina.Kako god okreneš on je imao najčistiju situaciju za ROY i da se dokaže. Oladipa su u Orlandu teraju da igra više sa loptom, da bi osposobili da bude bolji igrač, što često deluje malo nespretno, ima igrača od 20ppg na svojoj poziciji. Imaju timovi sličan skor, ali mi se čini da je upside Orlanda daleko veći, što pokazuju i ovde dve pobede nad Pacersima i OKC. Burke je ušao u sezonu sa povredom prsta u tim.
Link to comment

o Sixersima ne bih uopste trosio reci ali mi se cini da je `upside` i generalno talenat Orlando Magica prilicno mistifikovan i preuvelican. ne vidim tu igraca koji ima star potential.Oladipo ce verovatno biti vrhunski role player ali nesto vise od toga tesko sa onakvim ball handlingom. od ostalih igraca Vucevic je verovatno najbolji dok su Harris i posebno Harkless nazadovali ove sezone. Tobias makar ima opravdanje u vidu povrede dok je Moe ocajan.

Link to comment

Slažem se za Harklsa,konstantno donosi neke loše odluke u igri,prošle godine je delovao da od njega može biti odličan igrač. Recimo onaj game winner protiv Oklahome,nije mi jasno što je vraćao onaj povratni pas. Nisam proveravao procente ali mislim da ima solidan šut za 3,sve ostalo...midrange mu je jako loš.

Link to comment

o Sixersima ne bih uopste trosio reci ali mi se cini da je `upside` i generalno talenat Orlando Magica prilicno mistifikovan i preuvelican. ne vidim tu igraca koji ima star potential.Oladipo ce verovatno biti vrhunski role player ali nesto vise od toga tesko sa onakvim ball handlingom. od ostalih igraca Vucevic je verovatno najbolji dok su Harris i posebno Harkless nazadovali ove sezone. Tobias makar ima opravdanje u vidu povrede dok je Moe ocajan.

 Tačno tako, ali da si pitao isto i za Sunse pre 3 meseca, dobio bi isti odgovor, čak bi rekao i da im je talenat na nižem nivou od Orlanda. Opet, Orlando će imati visokog pika na draftu sigurno. Imaće ponude za Afflala i njegov vrlo dobar ugovor u potencijalnim razmenama + ugovore Maxiella i Nelsona. Do sada im se GM pokazao kao neko ko vuče dobre poteze, ne vidim razlog zašto ne bi nastavio u istom ritmu. Imaju i pravo na Denverov/NY pika sa drafta koji mogu da završe u lutriji. Taman dovoljno da nabace dva igrača za petorku uz Oladipa i Vučevića. Za potpuni reload koji su imali odlaskom Howarda, ovo bi bio uspeh. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...