Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vredi, ista tekma Portlanda kao u Washingtonu. Starteri zbog aljkavosti naprave samo 6 umesto 12 do 15 viska, onda udje nesrecni Mo i ostatak scrubsa i ode utakmica.I sta, dodjavola, Meyers Leonard radi na NBA terenu a da to nije na nekoj pauzi uz muziku iz Benny Hilla?!

Link to comment

Lejkersi krenuli sa 8 igraca... u prvom poluvremenu se povredio Young pa su ostali sa 7U pola 4/4 se povredio Farmar i ostaju sa 6... zatim im 2 igraca prave po 6 licnih :D ali Sacre ostaje u igri... i oni dobijaju CLE!Ova utakmica zasluzuje download :D

Link to comment

Wat? Meni tu nista nije jasno. Znaci u NBA ako ostanes sa 5 igraca igrac moze da pravi beskonacno faulova i nece biti izbacen? I vidim da se Nash naprasno skinuo u dres u zadnjoj cetrvrtini, kako se to onda vodi, ako je bio prijavljen u protokol, onda je Sacre morao out a Nash u igru. Ako nije, onda nije ni smeo da se skida u dres.

Link to comment
Wat? Meni tu nista nije jasno. Znaci u NBA ako ostanes sa 5 igraca igrac moze da pravi beskonacno faulova i nece biti izbacen? I vidim da se Nash naprasno skinuo u dres u zadnjoj cetrvrtini, kako se to onda vodi, ako je bio prijavljen u protokol, onda je Sacre morao out a Nash u igru. Ako nije, onda nije ni smeo da se skida u dres.
Svaki naredni faul se računa kao tehnička.
Link to comment

Mislim da se u toj situaciji igracu koji vec ima 6 faulova svaki sledeci svira kao tehnicka (ili nesto slicno). Dakle slobodno bacanje i lopta sa strane. Nisam siguran, ako sam lupio izvinjavam se.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...