Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cavsi su trenutno ubjedljivo najgora ekipa u ligi. Sramotno izgledaju na terenu.Citao sam da i Kajri gleda kako da pobjegne, toliko o pravljenju drim tima sledece sezone.

Link to comment

Dragic je najpotcenjeniji igrac u NBA. zabole me bas za taj besmisleni festival kica po imenu all star game, bolje je za njega da sedi kuci i odmara sa porodicom (dobio je sina pre par meseci) ali kako i zasto Miles Plumlee nije upao na rising star challenge (ili kako se vec zove) mi je potpuna misterija.da, i gledam malopre highlights na ESPN-u i sve sto vidim je Indiana. jedva da su 2 akcije Sunsa prikazali dripci. how lame is that, ESPN?

Link to comment

kako je bolje za njega da ne ide na all star? na kraju krajeva, kobe je povredjen i verovatno ce uleteti umesto njega.

Link to comment
opet joe johnson, isuse.
nevjerovatno. lowry je bolji u svakoj statistickoj kategoriji igrajuci u boljem timu.najzalije mi je dragica, ali on ce da upadne umjesto kobija.
Link to comment
kako je bolje za njega da ne ide na all star? na kraju krajeva, kobe je povredjen i verovatno ce uleteti umesto njega.
nisam mislio bukvalno. svakako da je veliko priznanje, posebno za euro igraca, jos i ima bonus od milion$ ako postane all star. ciljao sam na to da bi mu dobro dosao odmor, makar od nedelju dana, posto je veci deo leta proveo sa reprezentacijom.
Link to comment

A vi ste mislili da nece izabrati nikog iz Bruklina? How yes no, to bi bio fenomenalan marketinski potez, narocito ako bi to mjesto dobio drugi igrac iz Toronta ili treci iz Indiane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...