Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

2300e ti je sjebao ovaj pogodak? o.Oauuuuu :/pa ja sam se smorio sad, ne zelim da znam kako je tebibtw. midseason report cardhttp://www.nba.com/reportcard/midseason/2014/?cid=nba_12_facebook_Lmoram da kazem da sam jako iznenadjen ekipom TOR, koja je trenutno 3. na istoku (jeste da dele to mesto i da su sve ekipe tu negde i iz dana u dan se menja tabela, ali su 3. za sada i RISTEKP za to)Takodje su me i Bullsi prijatno iznenadili svojom igrom bez Rose-a, Deng-a a i sada Kirk-a.. trenutno su 5. i vrlo je moguce da ce ih Tibs uvesti u plejof, iako mi se cinilo da ce mozda malo tankovatiRazocarale su me ekipe DEN i MEM, doduse, MEM je poceo da se budi a i bili su bez M. Gasola dugo.NYK i BKN su takodje razocarenja, ali za njih me briga jer ih ne volEm :D

Link to comment

Vic zapalio Detroit sa 14 poena u 4/4 a Rick James opet cuti :(@Hevfan, smorio sam se malo al toliko mi se sranja izdesavalo do sad da samo slegnem ramenima i nastavim dalje. Omakne se nekad da i moji daju takav kos al otprilike je odnos prolaza i padova na tako kretenske nacine 30-70% protiv mene. Imao sam sinoc i plus koseva i skokova na Pekovica koji je izdrzao cak 6 minuta u igri, npr...

Link to comment

Da je Curry - Harden, do sada bi sutnuo 20 bacanja.Non-stop ga gurkaju, lupkaju, Webster ga udara po rukama cim primi loptu.A kakav su fantomski faul sudili Stephu, nemam reci... i to 4.

Link to comment

btw. GSW ako ovako nastavi, izvisice za playoffNe znam sta im je! Protiv Portlanda su odigrali odbranu za udzbenike, a sinoc nista! Ni napad ni odbrana! I to igraju kuci!Ponovo ulaze u minus i imaju skor 4-6 ako gledamo poslednjih 10 mecevaMemphis se budi i prikljucuje se borbi za doigravanje, a Dallas je sad samo na 1 tekmu zaostatka.Ja sam `ladno nakon onih vezanih 9 pobeda mislio da sve napokon ide kako valja i da ce se klati sa LAC-om za prvaka divizije..Nije mi jasno kakva pomracenja uma imaju... stvarno mi nije jasno...I zasto ne mogu da uhvate defanzivan skok?!?! Zasto?!I da l` ce Curry vise prestati sa glupo prodatim loptama?! Pa poceo je da ih redja kao na traci, WTF?!Sinoc 6 komada, pre neko vece 5, par veceri pre toga 7, pa onda 2 vezane utakmice sa 7 i jedna na kojoj je uspeo da proda 9 lopti. Pa jebes ga bas! Daj neka se malo poradi na toj koncentracijiI sta je dovraga sa Barnes-om?! Sta se on pogubio? To mi je jedan od omiljenih igraca i tako mnogo sam ocekivao od njega.. a vidi ga <_< ne moze da se sastaviKime, vracaj se da pratis GSW!!! Treba nam pozitivnih vibracija!

Edited by Have_Fun
Link to comment

Kao da se kim nije dovoljno rasprostro™ po pdf-u, nemoj molim te.Memfis ce igrati plejof bez vecih problema, prejaki su i prepametni za kretenske ekipe poput npr Hjustona koji su b2b skolovali.Ocekujem ih na 4-5 mjestu do kraja sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...