Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Oladipo veceras 15+5+12 (rekord karijere). Zasto Rick James cuti?
Zato sto sam tuzan svaki put kad Orlando pobedi. Treba obezbediti taj top 5 pik, a plus sam tuzan svaki put kada NYK ili Denver pobede, sto se srecom ne desava cesto, posto Orlando dobija pika od bolje plasiranog od ta dva tima, za sada je to lottery pick. Nadam se da ce i ostati tako...
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ova NBA liga je postala sprdnja kad 1 Terrence Ross daje 50 poenaedit: potrudili se svi da mu pomognu da obori Vinsentov rekord al' ne ide...

Edited by Feindouno
Link to comment

Ross je imao par finih utakmica kad se upali, pa me je prevario da ga pokupim u fantazijuInace i nije toliko los suter (to jedino i radi i uglavnom sutira za 3), mada naravno da ovo niko nije ocekivao i da je potpuno ludiloOko Nove godine mi je doneo brdo poena kada je sasuo 7 trojki NYK-u, cak je i imao pojacanu minutazu od oko 30+ minuta.. medjutim, brzo se vratio u normalu, pa sam ga sutnuo iz ekipe.Thadd Young je sinoc izvisio za tripldabl, falile su mu 2 ukradene lopte. Sa druge strane KD je popunio 3 kolone sa 10+

Link to comment

сећам се да је тони делк својевремено имао сличну партију, гугл каже 53 поена... некад се деси вече кад те кењаедит: 8. место на истоку, шарлот са 19-27 скором :wacko:

Edited by Dionysos
Link to comment
Kakva promena odluke u hodu :D I nad belim medvedom ima beli medved
gledas i ne verujes...LeChoke pravi faul, sudija sudi, vidi kome je dosudio faul i kaze kos ne vazi... i onda vidi da je Duncun sutirao i priznaje kos :isuse:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...