Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

Kume, sve sam obišao, nigde nema

Ma dobro hvala na trudu, ali neka džakarta ostaje!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Može. Samo javi kad ti odgovara. I jel treba još nešto da gledam?

Ma jok, odmaraj i gurmaniši!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Kume, sve sam obišao, nigde nema

Ukoliko trazis Plasmon keks, sigurno ga ima po Hrvatskoj, ali kao i u drugim zemljama gde se prodaje, gotovo nikada u prodavnicama ne stoji tamo gde su i ostali slatkisi (cokolade, keksovi, bombone, itd), vec se iskljucivo nalazi tamo gde je hrana za bebe...znaci deo gde se nalaze brendovi kao Hipp, Sempler, Arla, Bledina, Milupa, Nipiol i jos mnogi drugi...tamo je Plasmon keks, kao i ostali proizvodi iz asortimana tog italijanskog brenda...

Link to comment

Ukoliko trazis Plasmon keks, sigurno ga ima po Hrvatskoj, ali kao i u drugim zemljama gde se prodaje, gotovo nikada u prodavnicama ne stoji tamo gde su i ostali slatkisi (cokolade, keksovi, bombone, itd), vec se iskljucivo nalazi tamo gde je hrana za bebe...znaci deo gde se nalaze brendovi kao Hipp, Sempler, Arla, Bledina, Milupa, Nipiol i jos mnogi drugi...tamo je Plasmon keks, kao i ostali proizvodi iz asortimana tog italijanskog brenda...

ti se vratija oca ti jebem!!!!

e ziv nam bio sexi kreme!!!!

Link to comment

stvarno koristiš to smeće za pravljenje kolača?

Naravno da ne koristim. Šta će mi to.

Samo rekoh da sam video nešto čega nema u Srbiji

Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo pitanja za Keksi Krema, šta je sa Špekulasom koji se proizvodi u Hrvatskoj? To je bio omiljeni keks u mojoj porodici decenijama, ali se ukus keksa  Koestlinove fabrike značajno pogoršao, Špekulas zaista više nije Špekulas.


%C4%8Cajno+pecivo+%5BKoestlin%5D.png


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...