Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

Nisam. Precenio sam se, moracu iz dva puta :D

Slikacu etiketu sutra, pa kacim. Ali zapamtio sam da ima 50% pecenih lesnika. I fino krcka pod zubima

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

super je sastav, samo lesnici, mlecna i bela cokolada. to je najkvalitetnije od kremova sto moze da se kupi kod nas. verovatno bi moglo da bude jeftinije da ambalaza nije tolko odvratna, ali luksuzna. verovatno se onda ne bi zvalo ni kraljevski krem. eventualno predsednicki... :D

Link to comment

Ziv je Keksi, umro nije :Hail:

 

@darling

 

Da, mogli bi da spuste malo cenu verovatno, ali kao da bi bilo neke razlike u potraznji da kosta 900, umesto 1100. Isti djavo. Lukcuzan proizvod, za posebne prilike. A i prodavacica me odmah pitala "jaoo, jel to za poklon, hocete da vam upakujem? ne bre zeno, sam zderem! oh, pametno" :D

Inace, ja sam tek nedavno skapirao da se krem zove Kraljevski™, jer je kao endorsovan© od strane rojal familije. Do tada sam mislio da naziv potice od cinjenice da je u pitanju vrh ponude. Pa sam se malo pokolebao jer sam pomislio da su uzeli neki obican krem i i lupili jacu cenu zbog etikete

Link to comment

Dao kumi onaj tekst o plazmi/plasmonu i sad ona hoce da nadje taj oridjidji keks.Kum naravno hoce , blago receno, da me rokne...

Link to comment

Dao kumi onaj tekst o plazmi/plasmonu i sad ona hoce da nadje taj oridjidji keks.Kum naravno hoce , blago receno, da me rokne...

 

ima po konzumima u hr., skokni...

Link to comment

ima po konzumima u hr., skokni...

Najbolje da cu ja da idem u hr  :s_c: .Nego oni cesto idu do segedina pa verovatno tamo ima....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...