Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, Elite x3 izgleda moćno. 

 

 

SInoć sam gledala mob od frendice, HTC desire 820. Sve super, jako fino radi, sviđa mi se.  Ali ne bih se mijenjala. :D Jednostavno mi ne odgovara Android. Strašno bi mi nedostajale žive pločice a i generalno mi se čini da je WP OS daleko jednostavniji, intuitivniji. I stvarno mi je strašno važno što se ne moram petljati s prebacivanjem fotki, obavijestima na kalendaru, one note bilješkama i ostalim stvarčicama, nego se fino samo od sebe sinhronizira s compom. Baš uživam. 

Sve je stvar navike, očigledno. 

Ali me užasno nervira što toliko kasne s nadogradnjom na mobile desetku. Sad već pomišljam na windows insajder pa da opet budem u preview programu. 

Edited by Zoe
Link to comment

 

 

I stvarno mi je strašno važno što se ne moram petljati s prebacivanjem fotki, obavijestima na kalendaru, one note bilješkama i ostalim stvarčicama, nego se fino samo od sebe sinhronizira s compom. Baš uživam.

I meni WP nedostaje, ali više kao koncept dobrog mobilnog OS kojeg su pustili dumre. A ovo što si navela postoji u svakom ekosistemu, osim možda nesrećnog BlackBerry-ja (mada ne bih znao da li se funkcionalnost postiže preko Android aplikacija koje se mogu koristiti via Amazon Marketplace).

Link to comment

naravno da postoji.

 

zoe, iz mog iskustva, nema sta da ti odgovara ili ne odgovara android, koristim oba os istovremeno, i stvarno je sve ogromnim delom identicno sem vizuelnog momenta. samo treba potrositi nekoliko minuta da ga na pocetku doteras da izgleda kako zelis.

upres u ikonicu prstom i pokrene aplikaciju.

mislim, ja ne preferiram niti jedan os, apsolutno mi je svejedno sve dok se aplikacije pojavljuju i redovno azuriraju.

Link to comment

Ja sam hteo posle mnogo godina da zamenim staru E Nokiu za neki WP, nakon iskustva višegodišnjeg igranja sa dva Androida od ukućana. Ali sam se o'ladio od ideje zbog svega što sam pročitao i što se izdešavalo sa platformom u međuvremenu. Tako da će ipak biti stock Android, najverovatnije neki Moto G ili E.

Link to comment

Pa to, ne treba mi najjači model poslednje generacije (koji nisu bez mana tipa nemogućnost zamene baterije) a i nemam pare. Ono što je značajno bolje od ove kategorije i što manje-više jedino ima smisla kao step-up je značajno i skuplje. npr Nexus 6p plus mi ne odgovara veličina ekrana. Najbolje bi bilo da možemo da kombinujemo, onaj phonebloks koncept: materijal i debljinu kućišta, veličinu ekrana, kameru, OS, al jbg.

Edited by miki.bg
Link to comment

I meni WP nedostaje, ali više kao koncept dobrog mobilnog OS kojeg su pustili dumre. 

 

Pa nisu ga pustili da umre, to naprosto nije istina.  Jesu sprčkali ali idu dalje. Neće oni tako lako odustati.

Link to comment

. A ovo što si navela postoji u svakom ekosistemu, osim možda nesrećnog BlackBerry-ja (mada ne bih znao da li se funkcionalnost postiže preko Android aplikacija koje se mogu koristiti via Amazon Marketplace).

 

 Fotkaš nešto s mobom i za par sekundi ti je fotka na desktopu računala, a bez da išta interveniraš - koliko znam android to na taj način ne može. Mogu iPhone i Mac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...