Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

evo, na primer, pominjao sam englesko nemacki recnik.

u istom periodu na androidu je makar 5 puta apdejtovan, a na winu niti jednom. 

trenutno ima jedno 3 puta veci fond reci.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

B92 app je isto dobar primer. Izdata i nikada više update-ovana. Argument da app nije dobro dizajniran pa su potrebne izmene zvuči kao onaj Lada meme, "perfect from the beginning" :)

Edited by giuseppe
Link to comment

ма ствар је проста, апликације се не апдејтују не зато што су досегле савршено стање, већ што свим дивелоперима пуца пенис за win phone платформу, ту кинте нема... чак и мајкрософт више пажње посвећује android и ios верзијама својих апликација него оним на матичној платформи

Link to comment

Nije loš wp, naprotiv. Ako bi se okrenuli jeftinim i srednjim uređajima ima li bi svoje tržište.

Ganjanje iphonea, galaxya i sl je promašaj. Tu više nema prostora za osrednjost.

Link to comment

baš mi je žao ako su odlučili da bace win telefone u zapećak, meni je ovaj moj drag i ništa mu ne fali.

 

može li neko da mi preporuči koju memorijsku karticu da ubacim? ima li neka posebna karakteristika kartice na koju treba obratiti pažnju?

Link to comment

odlično ako može bilo koja. hvala. :)

 

znači nikakvu ulogu ne igra ovo što kod nekih piše 4, a kod nekih 10. klasa, niti neki adapter i sl, a ja nemam pojma šta to znači?

Link to comment

Evo da se javim s nekim promjenama koje primjećujem, ali one vrijede u opciji koju imam: PC Windows10, Lumia 830 8.1 Denim

 

Dakle još se čeka taj famozni upgrade na mobile W10, ali u međuvremenu sam primjetila neke promjene koje izgleda nastaju updateima koji stižu na W10 na compu. 

Uglavnom, ono što prije definitivno nije bilo moguće a sad se događa samo od sebe - što god fotkam na mobu, automatski se pojavljuje na compu bez ikakve moje intervencije. I to gotovo istog trena. Prvo sam pomislila da ima veze s One Drive i sigurno i ima, ali neovisno o tome fotke se automatski spremaju u PC aplikaciju "Fotografije" (i na One Drive)

Identična stvar se događa s kalendarom - ako upišem neki događaj na mobu, odmah je i na compu. 

I meni se to jako sviđa. 

Što se tiče updatea za aplikacije na mobu u 8.1 - redovito se ažurira HERE (maps, drive, tranzit), ONE DRIVE. Ostale ne.

Viber meni radi ok.

Facebook je zanimljiva priča, navodno da sam FB radi neki univerzalnu aplikaciju. FB desktop verzija na compu je izgleda od Facebooka, dok je mobilna verzija još uvijek od MS-a. FB Messenger je koliko čujem dosta lošiji od androida i iPhonea, ali to je isto app od FB-a, a ne od MS-a. 

 

Netko je tu spomenuo da je MS digao ruke i da više pažnje posvećuju razvijanju aplikacija za druge platforme - što se toga tiče, čitala sam da su to sasvim različiti timovi. 

Kako god, neki odustaju, ja još nisam... :D

 

Što se tiče samog moba, primjetila sam da mi se odjednom baterija jako brzi troši, što me je baš šeldonovski naživciralo. I onda sam krenula u prčkanje i otklonila problem. Ne znam što je bilo, ali sklonila sam s moba aplikaciju "Flash Light" i još neke igrice koje sam instalirala nedavno (mada nije bilo pokazatelja da rade u pozadini) + nešto sam nedavno mijenjala na compu - stanje mirovanja, hibernacija, što sam sad vratila u prijašnje stanje. Moguće je da nema veze, ali možda i ima jer se mobitel stalno sinkronizira s compom. I tako, sad je baterija opet ok. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...