Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dajte savet sta da uzmem: Lumia 640LTE ili Lumia 640XL

 

Ovaj XL ima ekran 5,7 inca i to je ono sto me jebe posto volim da nosim stvari po dzepovima, a imam i kratke prste pa mozda mi bude problem da ga drzim tolikog :D

 

Ubedite me da mi velicina nece predstavljati problem

 

Što kaže prethodni post, najbolje da vidiš uživo u prodavnici koji ti odgovara. Ja ima LTE i nije uopšte mali, XL-a nije bilo kad sam kupovao, ali ne treba mi veći od ovog.

Link to comment

Моја жена пре једно месец дана узела XL и презадовољна је, једино је морала да узме преклапајућу заштиту пошто је телефон велики, а врло лаган и имала је утисак да ће се разбити од било каквог већег притиска или пада.

 

Иначе, и XL има LTE као опцију.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel koristi neko Google Maps preko browsera ili neki drugi app slicne namene? Treba da pozajmim telefon nekom radi lakseg snalazenja u Japanu, ali ispada da Here nema karte za Japan. Nasao sam njih nekoliko, ali uglavnom su za voznju, a Google Maps u browseru radi super sporo. Ako neko zna za nesto drugo, shoot, ne mora da bude dzabe.

Link to comment

ја имам инсталиран https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/gmaps/9wzdncrfj12k, то је клијент за гугл мапе, али упалио сам га рецимо два пута, када сам инсталирао и сада, верујем да се могу и друге апликације које користе гугл наћи, мени ова и није превише оку угодна... од осталих сам користио mapquest неколико пута, али видим да и они имају слабу подршку за јапан

Link to comment

Kakve su mi slusalice potrebne za win telefon? Kupio neke obicne, pijacarske za 300 din i radi mi na starom androidu, na telefonima ukucana, cak i na kompu, ali ih lumia ne prepoznaje, kao ni prethodne. Treba li da se otvorim za kakve brendirane ili u drugom grmu lezi zec?

Link to comment

nestali mi kontakti. imam samo drugare sa fezbuka. 

 

hm. restart  rešio. 

a sećam se da sam ga poslednji put restartovao kad mi se zazeleneo ekran...

Edited by nisam ja
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ako neko hoće povoljan telefon pojavila se lumia 550 u telenoru, cena odlična . U  paketima od 1200 do 1500 dinara telefon je 1 dinar ,

Edited by elementary
Link to comment

http://www.microsoft.com/en-in/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA144547&tduid=(841f237743b2d74ba5dffc1562370c40)(259740)(2542549)(vb_wp)()  :isuse:

 

што више гледам све мање разлога видим да се апгрејдујем на 950xl, hello ради непоуздано, continuum прилично ограничен, за сад ми је камера једина ствар због које још размишљам да пазарим

 

https://www.youtube.com/watch?v=-tGL-buZ94Y

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...