Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam problem sa B92 aplikacijom. Juce je radila, danas ne mogu da je ukljucim, a Mondo recimo radi normalno. Odradio aninstalaciju pa opet instalaciju, skine i pocne instalaciju i kaze da je doslo do greske i da proverim da li mi je telefon azuriran. Telefon je, naravno, azuriran, a aplikacija i dalje nece da se instalira. Probao sam sa nekom drugom aplikacijom sa Stora isto se ponasa. Nisam cackao nista u podesavanjima od juce do danas

 

U pitanju je Lumia 830, kupljena u aprilu ove godine.

Link to comment
  • 2 weeks later...

читао сам да је луј четрнаести морао примати неке лекове кроз, је ли, анус, типа неко метално срање му се набије у дупе и онда се ушприцне лек, и онда је француска аристократија да би показали своју блискост - по статусу или како већ - краљу, почела да практикује то набијање у дупе без неке потребе... хоћу рећи имам утисак да откако је епл представио ајфон 6 са испупчењем за камеру сви морају да праве направе телефон са тим испупчењем без обзира дал има или нема реалне потребе за тим...

 

ја ћу највероватније узети 950xl мада најављена цена од бар 750 евра ми је мало ипак више од онога што желим да дам за телефон, мада continuum ми је фичр који бих волео да имам, са друге стране, дизајн... претпостављам да ће камера бити пресудна на крају, ако ту закажу онда ћу вероватно сачекати са апдејтом телефонског хардвера

Edited by Dionysos
Link to comment

Ja sam u procesu traženja novog fona, treba mi i pristojna kamera. Kako neću ni pod tačkom raznom da dajem +500€ gledam nešto smisleno, tipa 830 ili 930, poslednji trzaj Nokie, naviknut već na WP, možda i 640. Na 950 neću sigurno čekati.

 

Androidi me ne dojme posebno, možda HTC One E8, a jedino skuplje™ što me golica je Blacberry Passport, izdrkavanja radi. :D

Link to comment

ne otvara mi aplikacije tipa whatsapp, twiter, facebook itd.

uradio hard restart, i dalje nece.

poruke, imenik i ostale default stvari otvara normalno

help?

 I u čemu je bio problem?

 

Ja sam u procesu traženja novog fona, treba mi i pristojna kamera. Kako neću ni pod tačkom raznom da dajem +500€ gledam nešto smisleno, tipa 830 ili 930, poslednji trzaj Nokie, naviknut već na WP, možda i 640. Na 950 neću sigurno čekati.

 

Androidi me ne dojme posebno, možda HTC One E8, a jedino skuplje™ što me golica je Blacberry Passport, izdrkavanja radi. :D

 

 Imam 830 i jako volim taj phone. 

 

 

Nego, Apple je odlučio od svog iOS9 napraviti widnows phone platformu. Nevjerojatno, ali istinito! :

 

http://qz.com/512625/your-phones-homescreen-is-dead/

Link to comment

овај панај је неки чудан лик :D

 

едит овај што представља лумију још гори... као ликови из неког ситкома

Edited by Dionysos
Link to comment

Kako ubaciti muziku u win telefon? Posle kopiranja mi se ne pojavljuje na listi a nigde ne vidim neku opciju da refreshuje u samom telefonu.

 

edit: pricam o onom xbox musicu. btw ubaciti neki drugi plejer umesto njega?

Edited by katamaran
Link to comment

Ja imam 'Music player' pored Xboxa, OK, ništa spec, više je bilo radi promene, mada generalno koristim Xbox

 

Muziku ubacujem seljački, uštekam USB, i onda iz foldera u folder. Ako se desi da kojim slučajem ne prepozna automatski ili posle ponovnog pokretanja aplikacije uspevalo mi je bez problema da nađem te pesme preko 'Files' aplikacije i da ih pustim, automatski ih otvara Xbox i nema problema.

Link to comment

Ajde probacu. Prvo sam prebacio flac fajl pa sam posle probao da ga pustim da automatski konvertuje u wma i nisam uspevao da ih nadjem. Hvala puno.

 

edit: posle zezanja sa files aplikacijom vidi ga i xbox music. Valjda necu morati tako da se mlatim za svaku pesmu :)

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...