Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Meni se jutros drugi put u 2 godine potpuno blokirala 925. Ni na šta ne reaguje, a što je najgore zvonio alarm, pa sam ga malo držao ispod ćebeta dok se ne smiri. Otvorio poklopac, ali nema nekog načina da se izvadi baterija i da prekine.

Kao i prvi put, bio je zaleđen sve dok mu se nije istrošila baterija, posle sve divno i lepo.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se jutros drugi put u 2 godine potpuno blokirala 925. Ni na šta ne reaguje, a što je najgore zvonio alarm, pa sam ga malo držao ispod ćebeta dok se ne smiri. Otvorio poklopac, ali nema nekog načina da se izvadi baterija i da prekine.

Kao i prvi put, bio je zaleđen sve dok mu se nije istrošila baterija, posle sve divno i lepo.

To si ga pregrejao ispod jastuka jbga....Dobro te nije izgoreo ????
Link to comment

Meni se jutros drugi put u 2 godine potpuno blokirala 925. Ni na šta ne reaguje, a što je najgore zvonio alarm, pa sam ga malo držao ispod ćebeta dok se ne smiri. Otvorio poklopac, ali nema nekog načina da se izvadi baterija i da prekine.

Kao i prvi put, bio je zaleđen sve dok mu se nije istrošila baterija, posle sve divno i lepo.

meni se to desava jednom u dva meseca sigurno. Pise i u uputstvu da ce se to desavati. Lako se resava- drzis 20+ sekundi dugme gde palis, onda pustis pa ponovo stisnes isto dugme. Onda zavibrira i upali se fon.

Ima 625, i dosta ga koristim

Link to comment

meni se to desava jednom u dva meseca sigurno. Pise i u uputstvu da ce se to desavati. Lako se resava- drzis 20+ sekundi dugme gde palis, onda pustis pa ponovo stisnes isto dugme. Onda zavibrira i upali se fon.

Ima 625, i dosta ga koristim

 

:ziga:

 

koji mentoli :isuse:

 

hvala, nisam znao. sad sam malo guglao na tu temu, valjda mi neće trebati.

Link to comment

Meni se jutros drugi put u 2 godine potpuno blokirala 925. Ni na šta ne reaguje, a što je najgore zvonio alarm, pa sam ga malo držao ispod ćebeta dok se ne smiri. Otvorio poklopac, ali nema nekog načina da se izvadi baterija i da prekine.

Kao i prvi put, bio je zaleđen sve dok mu se nije istrošila baterija, posle sve divno i lepo.

Koji poklopac otvaraš? :huh:
Link to comment

pa onaj što drži bateriju. imao sam ideju da probam da pomerim bateriju, jer nisam znao za ispravan način hendlovanja zamrzavanja (a ne mogu da opišem koliko mi je odvratno znati da su oni toga svesni i da to nisu mogli da isprave, a da se toliko često da ga stave u uputstvo)

 

 

 

Vrlo je zajebano otvaranje tog poklopca u smislu da može zubac gekne...
 

 

znam :(. čudim se kako sam ga i otvorio i lepo zatvorio

Edited by Lezilebovich
Link to comment

pa onaj što drži bateriju. imao sam ideju da probam da pomerim bateriju, jer nisam znao za ispravan način hendlovanja zamrzavanja (a ne mogu da opišem koliko mi je odvratno znati da su oni toga svesni i da to nisu mogli da isprave, a da se toliko često da ga stave u uputstvo)

Otvarao si 925?

Jbt pa kako. Mislim može, ne sumnjam, ali to je posao...

Link to comment

jaka je motivacija kada svira alarm, a ne možeš da ga isključiš :D

 

u stvari, nije ni toliko teško skinuti, samo treba malo sile i da se ne bojiš da će sve pući (jer je takav osećaj dok skidaš)

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Proveri da ti nije apdejtovao neke aplikacije kad se tako šuntavo ugasio, meni je tako 2 puta (pomoglo je ono sa resetom na dugme sa strane), oba puta je bilo sinhrono sa apdejtom nekih "jačih" aplikacija tipa Viber ili Skype.

Link to comment

dosad sam koristio lepo ko covek vajber na samsungu, sad kad sam ga meto na lunjaru ne mogu da ukljucim spikerfon kad nekog pozivam.

potpuno je siva slajba, kao da ta opcija nije dostupna. ima li ko ideju?

 

i jos nesto, skinuo sam naravno igrice, i cini mi se da se vise nego sto bi trebalo greje dok igram.

jel to uobicajeno?

Link to comment

dosad sam koristio lepo ko covek vajber na samsungu, sad kad sam ga meto na lunjaru ne mogu da ukljucim spikerfon kad nekog pozivam.

potpuno je siva slajba, kao da ta opcija nije dostupna. ima li ko ideju?

 

i jos nesto, skinuo sam naravno igrice, i cini mi se da se vise nego sto bi trebalo greje dok igram.

jel to uobicajeno?

bah, provalio sam, radi spikorfon tek kace onaj drugi javi. budalastina

 

ostaje to da mislim da se greje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...