Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

najgora stvar je sto u imeniku ne mozes da pogledad kontakt nego odmah krene da ga zove. Koja je poslednja verzija, ja sam na denimu 8.10. nesto?

 

edit: Mislim na phone aplikaciku, moze da se vidi u people, ali ja to ne koristim.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

A meni bas to treba! :D Doduse ne kao spisak, nego da ga prikacim na home screen, pa da posle mogu da pritisnem jednom i nazovem odmah.

Link to comment

najgora stvar je sto u imeniku ne mozes da pogledad kontakt nego odmah krene da ga zove. Koja je poslednja verzija, ja sam na denimu 8.10. nesto?

 

edit: Mislim na phone aplikaciku, moze da se vidi u people, ali ja to ne koristim.

 

imaš onu kružnu ikonicu sa desne strane svakog poziva, pritisni to i otvoriće ti kontakt/'profile' stranu.

Edited by Prospero
Link to comment

Lumia 640 ovde. Za sada sve ok, mada moram da priznam da su pozivi reseni priicno glupo. Jos vidim da je to sad kao mnogo bolje nego sto je bilo ranije :D.

 

Daj malo opsirnije, bas sam zainteresovan za 640 (xl). 

Link to comment

hm, meni ne, evo imam friški kontakt, samo ime/prezime i broj, i otvara mi punu stranu kontakta na 1 tap.

Edited by Prospero
Link to comment

Daj malo opsirnije, bas sam zainteresovan za 640 (xl). 

 

Mislim da je jedina prednost XL-a sto ima nesto vecu bateriju, ali mi nije bas jasna ideja, jer ima istu rezoluciju. Uglavnom, nije mi se placalo dodatnih 60 evra za rastegnutiju sliku. Baterija je dobra i to mi je prakticno najvaznije. Juce sam ga drndao pola dana i na kraju je ostalo 40%. Danas trazio nesto dok sam isao na pos'o, procitao par mailova i telefonirao par puta i evo sad nakon 13 sati bez punjaca ostalo je jos 77%. Postoji dual sim i lte verzija, ali ne i jedno i drugo. Mislim da ni u cemu ne briljira, ali gotovo da ni u cemu nije los - jedina mana je samo 8gb memorije, ali prima sd karticu. Sve u svemu, za te pare je cekirao sve ono sto mi je bilo bitno. Lumia 630 i slicni modeli su uvek imali poneki kretenski kompromis, tipa nema prednje kamere itsl. ovde toga nema. Ko ga doduse bude poredio sa telefonima od 500e bice razocaran.

Link to comment

Hvala, bas me taj deo oko baterije najvise interesovao, izgleda da je baš ok.

Imam Lumiu 820 u poodmakloj fazi raspada, ostao bih na WP, pa mi ovo deluje kao sasvim pristojna varijanta...

Jel ima nekih naznaka da li/kada ce se pojaviti u paketima kod nasih vajnih operatera?

Link to comment

Lumia 640  lte se pojavila u vipu .  Za Xl se mora sačekati . Telenor i Vip inače ne mirišu  nešto dual sim , tako da kod njih obično bude single sim verzija.

 

Dobro znaći veličina ekrana dosta, kome je baš potrebno.. Obična ima 5 a XL ima 5.7 incha i dosta bolju kameru od 13mph carl zeiss, veću bateriju ...

Edited by elementary
Link to comment

Hvala, bas me taj deo oko baterije najvise interesovao, izgleda da je baš ok.

Imam Lumiu 820 u poodmakloj fazi raspada, ostao bih na WP, pa mi ovo deluje kao sasvim pristojna varijanta...

Jel ima nekih naznaka da li/kada ce se pojaviti u paketima kod nasih vajnih operatera?

Biće ali imam utisak da će da šure od cene!

Mene ortak iz RO cima da uzmem 640lte kod njih za 120€ . Mislim da ću da pokleknem...

Link to comment

Biće ali imam utisak da će da šure od cene!

Mene ortak iz RO cima da uzmem 640lte kod njih za 120€ . Mislim da ću da pokleknem...

Uzimaj odmah to je fenomenalna cena. Kod nas je oko 200 e. Mislim ove legalne radnje. Kod "divljaka" 20-30 evra manje. Vip je ceni 30000. Edited by elementary
Link to comment

Lumia 640  lte se pojavila u vipu .  Za Xl se mora sačekati . Telenor i Vip inače ne mirišu  nešto dual sim , tako da kod njih obično bude single sim verzija.

 

Dobro znaći veličina ekrana dosta, kome je baš potrebno.. Obična ima 5 a XL ima 5.7 incha i dosta bolju kameru od 13mph carl zeiss, veću bateriju ...

 

Ne znam koliko megapikseli igraju ulogu. 8MP koliko ima manja 640-ica je sasvim ok sto se tice broja piksela, ali je kamera prosto losa. Kacio sam pre neki dan slike od kojih je prva sa telefona, a druge dve sa kamere i razlika je nebo i zemlja. Slazem se da nema smisla porediti jeftini telefon i dosta solidnu kameru, ali taj nekvalitet prosto nije ispravljiv povecanjem broja piksela.

 

120 je super cena. Ja sam platio 140e za dual sim, LTE je nesto skuplji, mada iz nekog razlika pada cena konstantno od objavljivanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...