Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Instalirao neko Denim na lumia 630 ? Telefon radi još bolje nego ranije , malo su napucali i boje i osvetljenje , dodat i equalizer u audio settings .

Uz ona poboljšanja u okviru 8.1.1 apdejta(live folders, cellular data u action centru, poboljšan ie)

.f1f10c0b6c9e779c8b59f2286a8e0d25.png

 

 

 

 

I jedna preporuka za domaću aplikaciju, Vreme u srbiji , najtačnija prognoza , isprobao sam večinu sa marketa i ova je jedina pouzdana. Vuče podatke sa RHMZ .

Edited by elementary
Link to comment

Jel postoji neka aplikacija pomoću koje mogu snimiti telefonski razgovor?Naravno koji se odvija putem aparata na koji je aplikacija instalirana.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

нема third party тастатура на win phone још увек, мислим да неће бити ни на десетци, која је данас изашла, preview наравно, и не за све моделе...

Link to comment

Ova tastatura na win 10 mnogo preciznija nego ona na win 8.1 . Isprobao sam win 10  i fino radi, mada ovo je tek neka ajde da kažemo alpha verzija . Do leta će je završiti.

 

Swype tastatura ima inače ugrađena ali ne podržava još naš jezik...

 

Razgovori se ne mogu snimati , blokirana je opcija , nije dozvoljeno u pojedinim zemljama ...

Edited by elementary
Link to comment
  • 3 weeks later...

Lumia 640 biće dostupna od aprila po ceni od 159 evra za 3G i 169 evra za LTE 4G verziju

 

 

 

Lumia 640 specifikacije:

  • Windows Phone 8.1 + Lumia Denim (nadogradiv na Windows 10)
  • Boje: plava narandžasta, bela, crna
  • Qualcomm Snapdragon 400 (MSM8926), 1.2 GHz quad-core CPU
  • 5" HD (1.280 x 720, 16:9) IPS LCD, 294 PPI, Glance screen, Gorilla Glass 3
  • Poboljšana čitljivost na suncu
  • 1 GB RAM + 8 GB interne + do 128 GB microSD + OneDrive Cloud 30 GB
  • Zadnja kamera: 8 MP AF (3.280 x 2.464), f/2.2, 28 mm, 1080p @ 30 fps video (kontinuirani autofokus), LED blic, Lumia Camera 5.0 (Dynamic Flash, HDR) 
  • Prednja kamera: HD 1 MP širokougaona, f/2.4, 720p video 
  • Povezivanje: BT 4.0, microUSB2.0, Micro SIM, A-GPS+GLONASS, BeiDou, DLNA, Miracast, WLAN 802.11 b/g/n/ 
  • Senzori: Accelerometer, Magnetometer, Proximity, Ambient Light Sensor 
  • Baterija: 2.500 mAh (BV-T5C), izmenjiva
  • Težina: 145 grama
  • Mere: 141 x 72 x 8.8 milimetara.

https://instagram.com/p/zuWBUySefj/?utm_source=partner&utm_medium=embed&utm_campaign=video

 

 

 

 

 

Za ovo vredi razmisliti da li da se pazari!

Edited by Milosh76
Link to comment

160 evra u Srbiji?

 

 

Preporučena cena je 139 e + takse. Pojavila se već cena na Amazonu .

 

  http://www.amazon.de/Microsoft-Lumia-640-GHz-Quad-Core-Prozessor-Megapixel-Kamera-Wei%C3%9F/dp/B00TX5LVCE/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1425305974&sr=8-7&keywords=lumia+640

 

 

Kod nas naravno će biti veća cena za početak ali ipak manje od 200 e .

 

Mada se kod nas i ne isplati uzimati u radnjama. Jedino operater ili sa oglasa od ljudi koji su uzeli na ugovor.  Inače odličan uređaj za ovu cenu.

Link to comment

Ako je 140e+PDV to je 168 evra, nek se ugrade jos malo, ne bi trebalo da je vise od 180e

 

Lumia 830 je krenula od 300e, sad je na kp ima za 260e, sto je otprilike ok cena. S tim sto ovaj telefon ima vrlo slicne karakteristike :D

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam se jutros probudio sa apdejtovanim telefonom na 8.1.1. Tek ću da vidim šta se sve izdešavalo, ali meni je na prvu loptu drago što je otklonjena neobjašnjiva sumanutost da u notification centru sve notifikacije imaju istu ikonu.

 

Još da se sredi neobjašnjivo idiotska funkcionalnost telefona i da se utegne aplikacija za Tviter i to je to što s' mene tiče.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...