Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Zato jer su se svi bunili da na verziji 8.0 nema mogućnosti pojedinačnog podešavanja zvukova. 

Eto, sad ima. :)

Edit: što zapravo i nije loša opcija. Ako npr. želiš utišati sve osim poziva, itd. 

Edited by Zoe
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koristim lumiu 630 već par meseci , prezadovoljan sam telefonom. Nikakav problem do sada, dosta brz i pouzdan uređaj . Uzeo sam je za 1 dinal :s_a: kod operatera a radi mi mnogo bolje od svih prethodnih android uređaja.

 

Koliko kod nas ljudi nemaju pojma da postoji windows phone, uvek se iznenade kad vide zelen uređaj( kupio sam mu par maski da se ima) i pitaju " a koji je to android"  :naughty:

 

Tako da u zadnje vreme ko krene u kupovinu telefona , momentalno mu predložim lumiu . Roditeljima sam hteo da dam svoj stari galaxy core ali im je mnogo nezgodan , nisu koristili ts do sada a ikonice male. Uzeo sam im po jednu lumiu 520 , sada ne mogu da omaše "pločicu" i da hoće  .

Edited by elementary
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

automatski je bio po defaultu, nisam imao vremena da se bakcem s podesavanjima. a koliko je on bitan? sta apdejtuje?

 

Ako 'oće da apdejtuje sistem - apdejtuj. Svaki apdejt kod WP donosi osetno poboljšanje, nemoj da oklevaš uopšte. Bukvalno osećaš kako je telefon bolji.

Link to comment

Aj pitanjce jedno. Da ne listam unazad. Drugarica ima 710 a uzela je 630. Kako, za boba miloga, da joj prebacim sms-ove sa prvog na potonji?

 

Skinuo sam neki WP7 izi bekap i neki WP bekap pa sam mislio sa time da se poigram ali ako neko ima siguricu rado bih čuo, da se ne zezam previše sa time.

 

Hvala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...