Jump to content

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Kasno je sada da pišem utiske, ima ih. Možda sutra. 

Elem, zadesila me lična tragedija. Naime, iPod mi je umro i sada moram da koristim telefon za slušanje muzike, što je relativno podnošljivo sa karticom, ali me plejer IZLUĐUJE. Podseća me na bad old MS proizvod: nefunkcionalan i bagovit. 

 

Pa, je l' ima neko neku preporuku za neki dobar plejer koji može da browsuje po folderima ili se ne baguje kod multitaskinga ili kapira da je podcasting audio fajl zaista audio fajl iako nema imena izvođača.

 

Da, takođe, ima li neka manje nacistička aplikacija za pravljenje panorama? Izgleda da moraš da budeš miran kao kip i da ti se ruke kreću kao libela. Mada, možda i ja nisam skapirao kako da pratim kružić, priznajem.

Da kruzic ume da iznervira, ali kad skapiras do jaja je!
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da kruzic ume da iznervira, ali kad skapiras do jaja je!

 

Pročitam ovo jutros i pomislim "pa da, šta me sprečava da skapiram odmah?" i izađem napolje i skapiram. :D

 

2j5l72x.jpg

Link to comment

Ispadne mi juče telefon Lumia 920 na parket i neće da se uključi...

Odnesem u promobi , oficijelni servis za nokia u srbiji, i sačekam 10 minuta i lik mi vraća telefon, kao sve ok.  :fantom:

 

Pogledam, sve radi perfektno, pali se i gasi se najnormalnije, svi podaci su tu... Koliko sam dužan? Ništa. Hvala lepo.

 

Prčkam danas po telefonu, uđem u extras + info, i piše:

 

wp_ss_10.png

 

WTF???

 

Pre toga sam imao regularno instaliran CYAN update, pa me interesuje da li je moguće da je već distribuiran DENIM update, bar oficijelnim servisima? Da li neko ima saznanja o ovom apdejtu?

Čitao sam, i najavljen je tek za kraj 2014 i to prvenstveno za najnovije modele lumija telefona...

Super, ali potpuno sam zbunjen...

Link to comment

Negde sam procitao da se to odnosi samo na deo update-a

Evo...

 

 

Microsoft this morning pushed out an update for the Extras + Info system app found on Nokia Lumia smartphones. The Extras + Info area is where users can find out what firmware version they are currently on, like Lumia Black, Lumia Cyan, or Lumia Denim.

Today's update arrives without a changelog; however it is safe to surmise that it is laying the groundwork for the forthcoming Lumia Denim update for those still on Cyan. In fact, many people have tipped us after updating to tell they now have the Lumia Denim update.

This claim of having Lumia Denim though is false.
Evidently, the Extras + Info update for some users is causing the app to reveal temporarily the firmware as Lumia Denim. Going back into the app afterwards though resets it back to Lumia Cyan.

Indeed, over-the-air firmware updates are obviously much more significant than just updating an app in the Store. Moreover, firmware updates typically start at 1 PM Eastern Time and not early in the morning. Having said that, this is a good sign that Microsoft is getting ready to being pushing out the firmware, as updating Extras + Info is needed properly to reflect any changes in a firmware update. This example is analogous to the odd Network+ update last week, which was needed for today's Truecaller app update to expose API access to the Windows Phone dialer for real-time Caller ID.

Regardless, take today's update for Extras + Info, but do not assume you just received a firmware update. Windows Central will keep you posted when Lumia Denim does officially begin.

 

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Evo i ja da se upišem u ovu sektu. Prvi utisci su vrlo povoljni što se tiče generalnog look&feela. I to sam uzeo model sa velikom baterijom, na kome sada imam 37% preostale baterije, a punio sam ga pre 28 sati. :Hail: Nestvarno.

 

Nego, er postoji dugme za multitasking? Nisam provalio gde je, a provedenih 11 sekundi guglanja mi nije dalo odgovor.

 

koji telefon si pazario?

Link to comment

uuu skupo. ja se nosim mislju da maznem 1320 

 

A jebi ga, postoje prioriteti u životu. Zamal' duzem 930, ali me baterija 1520 zadržala.

 

Mada, kod win fonova je jasno - svaka klasa radi odlično, tako da treba uzimati šta ti treba.

Link to comment

A jebi ga, postoje prioriteti u životu. Zamal' duzem 930, ali me baterija 1520 zadržala.

 

Mada, kod win fonova je jasno - svaka klasa radi odlično, tako da treba uzimati šta ti treba.

 

meni 1320 zbog ekrana i ogromne baterije, al ako ne budem imao dovoljno love onda onaj 735 - uglavnom bežim od androida

Link to comment
  • 2 weeks later...

nokia upokojena i zvanicno.

microsoft predstavio lumiu 535.

ocigledno idu tamo gde je pukla x1, ogromna trzista za jeftinije modele, istocna evropa, rusija, indija, afrika...

 

Lumia-535-hero1-jpg.jpg

Link to comment

RIP. Cenim da im je to glup potez. Nisam promenio mnogo telefona, ali sam uvek bio najzadovoljniji s Nokiom. Mislim da odredjena nostalgija postoji kod odredjenog broja ljudi, sto se ne moze reci za Microsoft telefon. Mada mozda je Nokia vec odavno zaboravljena.

Link to comment

Njihov je problem to što su kupili samo dio Nokie, i dio branda, Za 2 godine, ili koliko već, Nokia se može vratiti, i vjerojatno hoće, s Androidom.

 

Ovaj konkretni telefon je čudan, apsolutno mi ide na kurac to umjetno i luđačko price-pointiranje. Dvije 5mp kamere, ni jedna, pretpostavljam softverski ograničeno, ne snima 720p video, kao recimo 520. Ima flash, nema kompas, ima 1Gb rama, nema pošteni procesor, samo 830 ima taster za kameru, a ne ove manje da bar te loše slike lakše okidaš... Kad se uspoređuje s 630/635/730/735, tek tad se dobije nered. Svi redom telefoni sa manama i krivim cijenama, niti jedan jedini za koji možeš reći, e ovaj je dobra kupnja..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...