Jump to content

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve i svja™ za Wp http://www.wpcentral.com/

 

Obavezno skinuti i istoimenu aplikaciju sa marketa, free. Ja sam je pazario još pre dve godine jer dobijate i neke dodatne opcije.

 

Ubedljivo najbolja app za 

 

1380106_609372172449733_670242381_n.jpg

 

Sta, ova wp central aplikacija?Ona pokazuje vesti sa sajta u skracenom obliku?

Link to comment

može li neko da mi objasni zašto je ovolika razlika u ceni ovde i ovde? imate li predlog u kojoj radnji, tj. kod kog dobavljača da uzmem telefon?

 

vidim da postoji i 635 model lumie. manji je i jeftiniji od 625. ima li neko iskustva s tim modelom?

Link to comment

Kod WW dobijes garanciju i moguce je da su oni i distributeri. Kod Logica (kod njih sam kupio S2) dobijes pisanu garanciju gde se kaze da ce njihov servis, znaci nije zvanicni, da otkloni kvar u zakonskom roku Na kutiji mog Samsunga je pisalo samsung.pl sto znaci da je sa njihove mreze skinut

Inace radi dobro preko godinu i po.

Link to comment

može li neko da mi objasni zašto je ovolika razlika u ceni ovde i ovde? imate li predlog u kojoj radnji, tj. kod kog dobavljača da uzmem telefon?

 

vidim da postoji i 635 model lumie. manji je i jeftiniji od 625. ima li neko iskustva s tim modelom?

Ti jeftiniji nisu zvanican uvoz vec su telefoni skinuti sa mreza drugih drzava i operatera. Garancije nema osim tih 6 meseci sto ti daju.

Ovo drugo je telefon sa fiskalnim racunom i garancijom.

Generalno nisam cuo da ljudi imaju problema sa tim jeftinijim telefonima, telefon ko telefon, ako ti ne ispada i sl neces imati problema.

Link to comment

hvala, dečaci. :)

 

 

Ti jeftiniji nisu zvanican uvoz vec su telefoni skinuti sa mreza drugih drzava i operatera. Garancije nema osim tih 6 meseci sto ti daju.
Ovo drugo je telefon sa fiskalnim racunom i garancijom.
Generalno nisam cuo da ljudi imaju problema sa tim jeftinijim telefonima, telefon ko telefon, ako ti ne ispada i sl neces imati problema.

kod ovog logica piše da je garancija dve godine, ali im ne funkcioniše naručivanje. kada se klikne na korpu, iz nje nestane proizvod koji je odabran. ne pojavi se obrazac.

možda je nešto trenutno pobrljavilo, možda ja ne znam. 

Link to comment

Prosetaj do Balkanske, nemoj da si lenja :P

Drugo, imas sajt www.mobilnishop.com gde online narucujes, nisam narucivao ali znam neke koji jesu I kazu da je sve bilo ok

Trece, bolje ti je licno da odes I kupis, ukljucis telefon, vidis da li ti odgovara, nego da narucujes online (moj subjektivni stav)

 

Srecno u izboru I kupovini :)

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Milosh76
Link to comment

Prosetaj do Balkanske, nemoj da si lenja :P

:) ajde nekako lenjost, izborila bih se, nego sam geografski izazvana.

 

Drugo, imas sajt www.mobilnishop.com gde online narucujes, nisam narucivao ali znam neke koji jesu I kazu da je sve bilo ok

Trece, bolje ti je licno da odes I kupis, ukljucis telefon, vidis da li ti odgovara, nego da narucujes online (moj subjektivni stav)

pa da, i ja bih volela da u radnji vidim radi li sve kako treba. to i jeste presudno što se ovoliko gnjavim sa tim, nema neki izbor u mom selu. nema tih jeftinijih radnji sa poskidanim stranim telefonima, samo win win i tehnomanija.

 

 

Srecno u izboru I kupovini  :)

hvala. :)

Link to comment

Evo i ja da se upišem u ovu sektu. Prvi utisci su vrlo povoljni što se tiče generalnog look&feela. I to sam uzeo model sa velikom baterijom, na kome sada imam 37% preostale baterije, a punio sam ga pre 28 sati. :Hail: Nestvarno.

 

Nego, er postoji dugme za multitasking? Nisam provalio gde je, a provedenih 11 sekundi guglanja mi nije dalo odgovor.

Link to comment

Držiš taster Back par sekundi, pokazaće ti aktivne taskove. Mada, ne očekuj čuda sa WP background taskovima, zbog štednje baterije najčešće background task samo čuči u kukuruzu, doing nothing.

Link to comment

Držiš taster Back par sekundi, pokazaće ti aktivne taskove. Mada, ne očekuj čuda sa WP background taskovima, zbog štednje baterije najčešće background task samo čuči u kukuruzu, doing nothing.

 

Hvala. :) Radi kao podmazano.

 

Još samo neko da napravi Slagalicu za Win i ćao.

Link to comment

E to ne znam kaće bude.

 

Još jedna sitnica oko task view-a: od WP 8.1 konačno možeš gasiti taskove povlačenjem prozorčića taska na dole, a ne samo tapom na X u gornjem desnom uglu tog prozora. Deluje kao sitnica, ali je najs tu hev.

Link to comment

Kasno je sada da pišem utiske, ima ih. Možda sutra. 

Elem, zadesila me lična tragedija. Naime, iPod mi je umro i sada moram da koristim telefon za slušanje muzike, što je relativno podnošljivo sa karticom, ali me plejer IZLUĐUJE. Podseća me na bad old MS proizvod: nefunkcionalan i bagovit. 

 

Pa, je l' ima neko neku preporuku za neki dobar plejer koji može da browsuje po folderima ili se ne baguje kod multitaskinga ili kapira da je podcasting audio fajl zaista audio fajl iako nema imena izvođača.

 

Da, takođe, ima li neka manje nacistička aplikacija za pravljenje panorama? Izgleda da moraš da budeš miran kao kip i da ti se ruke kreću kao libela. Mada, možda i ja nisam skapirao kako da pratim kružić, priznajem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...