Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

voleo bih mogućnost stavljanja linka za battery saver u 1 od ona 4 polja u padajućem notification centru. kog će mi đavola rotation lock.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ovo je lošije od Lumije 520, i po specifikacijama i po dizajnu. Ja to nikad ne bi kupio.

 

Put u propast, Mikrosmrt. Sad, ja ne znam jel Elop davao Lumiju 520 ispod cijene, ali, druže Satya, ovo je govno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel neko downgradeovao OS sa 8.1 Developers Preview programa, kao što je M$ predložio, kako bi upgradeovao regularno na 8.1?

 

Lumia 920 na telenoru srbija

Link to comment

Ok, neću ni ja onda još.

 

Ovih dana puštaju CYAN apdejte po nekim regionima za neke nokije ali još uvek ništa zvanično za L920 nisam našao. Developers preview radi savršeno. malo me zabunila preporuka microsofta da se isključi DP na delefonu, pa da se downgradeuje sistem nazad na 8.0 pa tek onda CYAN update 8.1. Nešto su spominjali zaključavanje aparata ako se to ne uradi... Jebe lud zbunjenog.

 

Pratim Windows phone central radi informacija za dalje...

Link to comment

Ok, neću ni ja onda još.

 

Ovih dana puštaju CYAN apdejte po nekim regionima za neke nokije ali još uvek ništa zvanično za L920 nisam našao. Developers preview radi savršeno. malo me zabunila preporuka microsofta da se isključi DP na delefonu, pa da se downgradeuje sistem nazad na 8.0 pa tek onda CYAN update 8.1. Nešto su spominjali zaključavanje aparata ako se to ne uradi... Jebe lud zbunjenog.

 

Pratim Windows phone central radi informacija za dalje...

Trebal bi bit enkriptiran Bitlockerom da se zaključa i objesi. Svima DuPetima ionako dolazi GDR 1 za 8.1 sljedećeg tjedna, ne znam kako će detekirati ko je s čega apgrejdao.

Link to comment

Jel neko ima Lumiu 920 kakvi su utisci?

Ja sam prezadovoljan.

Menjao sam IPhone 4s za 920, kljuc za kljuc i nisam se pokajao.

Nokia maps rade savrseno, nedavno sam stigao s odmora u Hrvatskoj, a foto aparat mi vise nije potreban za putovanja.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...