Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

???

hotmail.com mi je obrisao celokupni adresbuk.

Ulogovao sam se iz eksplorera i kaze 0

I preko one opcije za restore isto 0

 

...imam eksportovan fajl sa kontaktima, pa cu da ga dignem u oblake cim se domognem pc-a, ali me ovo strasno nervira.

 

I na telefonu isto, videcu na win8, mozda ga zeznem, ako ga dignem bez mreze

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stavio 8.1

Dobro... Do 8.5 biće sve onako kako ja volim ^_^

Sviđa mi se veći™ ekran i što konačno mogu jačinu zvuka različito podesiti... Mogli su razdvojiti poziv, sms, email ali aj.

Link to comment

čini mi se da baterija mnogo brže curi na 8.1. na primer, sinoć sam napunio do 100%, noćas je odmarao, danas 1-2 razgovora, internet možda pola sata da sam aktivno koristio, uključen wi-fi i notifikacije i sada je na 65%.

 

edit: lumia 925 je u pitanju

Edited by Lezilebovich
Link to comment

mene nervira ludilo sa vremenima na sms. posaljem poruku u 8pm i dobijem odgovor za minut, a na porukama mi pokazuje da sam svoju poslao u 9pm i dobio odgovor u 9am. nidjeveze

Link to comment

a najviše mrzim kada neko upadne na topik i pita nešto što je bilo pre 3 posta i sada sam ja taj magarac. hvala

na mozes ni za svako pitanje citati sve sto je napisano. ovo se diskutovalo nedavno, lako ces naci. ponudjena meni resenja su bila da se gasi telefon tokom noci ili prebacije na eko-rezim, tako da dzaba ces kopati :D

Link to comment

Neko preuzeo Cyan?... dosta se piše o bricked phones, ako je upgrade rađen sa dev. preview 8.1.

 

 

ja , ali nisam imao dev izdanje

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Bez živciranja. Ostanite mirno na WP 8.1 DuPetu, ovo je samo klasičan Mikrosmrt/Bitlocker fuckup, pustili su jedan update za DP koji je bricknuo telefone koji su imali uključenu enkripciju storiđa. Update je maknut, a 99% ljudi to ionako nema na telefonima. Oni koji moraju imati ne bi ni smjeli biti na DuPetu, ali fala bobu da su bili, inače se ne bi ni saznalo. Jer Mikrosmrt ima sjajan QA odjel. :fantom:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

mene nervira ludilo sa vremenima na sms. posaljem poruku u 8pm i dobijem odgovor za minut, a na porukama mi pokazuje da sam svoju poslao u 9pm i dobio odgovor u 9am. nidjeveze

Ne vidjeh tako nešto, možda i nije do OSa.

Kakve su ti postavke za Date/Time? Automatika?

Link to comment

ja , ali nisam imao dev izdanje

Tek si preuzeo Cyan+8.1? Pričekaj dan, prvi dan nakon velikog updejta srče bateriju kao lud, u mom slučaju se i dosta napalio™, valjda nešto preslaguje.

Link to comment

Ne vidjeh tako nešto, možda i nije do OSa.

Kakve su ti postavke za Date/Time? Automatika?

auto/24h clock. 

 

kakve god da su, treba da pise vreme poruke prema satu aparata. unosi pometnju. ja cesto propustim poruku i kada procitam npr "u bolnici sam" bitno mi je da znam kada je to napisano, da li da zovem u sitne sate i sl. 

Link to comment

Ja sam ostala na dev prev., ali nisam dobila Cyan jer sam u Vipu, a kod njih je update još u fazi "testing". 

Dakle, ako se i  maknem sa developera i vratim na 8.0 opet me čeka isto.

Pravit ću se da se ništa ne događa, pa će se valjda riješiti samo... :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...