Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Oslobodio sam danas (zahvaljujući glupostima Lidera Zokyja) svoj Lumijasti mobitel ropstva kletom Vip operateru, sad je tek najebo, koristit ću ga podosta i za telefoniranje..

Link to comment

Neće još mjesec-dva. Uostalom, može ga i sad svako instalirat, što se Lumija tiče sa oficijalcem dolazi samo bonus prefriškani ROM i drajveraj.

Link to comment

Hmmm... dvoumim se da ga instaliram na svoj 925, ali se plašim koliko će official (jednom kad bude) da bude rad da pregazi ovog developerskog?...

Link to comment

мислим да неће самоиницијативно, али ако искључиш preview, требало би да повуче официјалну верзију... тако бар каже теорија

Link to comment

Hmmm... dvoumim se da ga instaliram na svoj 925, ali se plašim koliko će official (jednom kad bude) da bude rad da pregazi ovog developerskog?...

Developerski je ofišl build, nemaš zime. Samo smo recimo, u usporedbi sa Nokijom 630, koja ima 8.1+Cyan, ispred u OSu a iza u firmwareru. Onda kad se njoj apdejta OS, a nama dveloperima™ firmware, bit ćemo na istom..

Link to comment

I got Jon Stewart on my phone!

 

Dakle, došla je službena Comedy Central app kod nas, drugovi! Na prvi pogled, činit će vam se da je ''nedostupna za vaše tržište' :fashisto: . A vi onda prebacite regiju na Land of the Free (ako već nije), instalirajte, vratite na staro (ako oćete) i sve i dalje radi kak treba. :fantom:

Link to comment

Ako pustim update za WP8 na WP8.1 svi podaci ce biti sacuvani, podesavanja i slicno? Ne mora bekap kontakata da se radi?

 

Zenina Lumia 720, ne bih da nastradam :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Bekap kontakata imas u "klaudu" na outlook (live, hotmail) nalogu.

Sinhronizacija kontakata i kalendara se vrsi svaki put kad proveris taj mail.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Utisci sa 8.1, kratko, L925:

 

Pozitiva:

  • Baterija radi kao i pre, zadovoljavajuće
  • Notification center je keva
  • Uveo treću kolonu na start meniju, malo sitno al se čovek navikne. I odjednom puno više apps na manjem prostoru!
  • Puno sitnica koje su ok (zatvaranje apps povlačenjem na dole iz multitasking view, vreme zvonjave sata na live tile za Alarm Clock, bolji preview-er slika koji je deo Nokia Camera, konačno odvojena regulacija glasnoće muzike od poziva i sistemskih zvuka etc)

Negativa:

  • Kamera se znaaaačajno sporije startuje
  • FB upload slika iz FB Beta uopšte ne funkcioniše.
Link to comment

Danase je MicrosmrtMobile pustio i Cyan firmware operaterima. Kad dođe, doć će i novi driveri.

 

@giuseppe

Ja sam počeo koristiti Microsoftovu Cameru (OS Cameru, jelte) činila mi se bolja. Al je moja kamera, hardverski, dno bačve..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...