Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

saver kaze da global tv (online streaming) ubija bateriju. i pored toga mnogo je losije nego pre, 2x min.

jutros nisam prakticno nista palio od programa i od 9 do 16h pad sa 100% do 67%. nerviram se jer mi treba dobar battery life za puteve. jedan od razloga zasto sam presao sa iphone na nokiu. 

Eh čuj, meni je isto ko prije, čak i malo bolje. Valjda je ovisno o firmwwareu, koji nije prilagođen. Moj ti je prijedlog da upališ Battery Saver na stalno, pozivi i poruke će raditi a sve u backgroundu će biti ubiveno.

Link to comment

punim ga preko dana obicno, stoji mi na wireless punjacu u ofisu. nocu mi ne odgovara

battery saver it is za sada

tnx amigos

Link to comment

Ovaj mjesec. Al to ništa ne mijenja s otherom. Ja ovu Lumiju još nisam nikad resetirao, budem ako zagusti. Još nije.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Uzeh Lumiu 630 za privatni telefon, ona je direktan naslednik modela 520, znaci najslabija od svih, samo sto dolazi sa 8.1 windows-om. Za ovih nedelju dana sam vrlo zadovoljna ucinkom.

Link to comment

Kolega na poslu isto .. nakon 4 dana prtljanja i živciranja vratio neki HTC :lol: , uzeo Lumiu 630, ja sam ju kao iskusnjara malo poriktal, on sad zadovoljan.

Ja pak ne bi.. 630, jest, ima gorilla glass i clearblack, te malo veći display, ali ne vidim neku bitnu razliku na bolje..

A ima nekih bitnih razlika na gore, uzeli su (bezveze) dva senzora s prednje strane, možda vezano i s tim nema ni double-tap to wake.

Ja nakon skoro godinu dana razmišljam jedino o tome da uzmem još jedan 520, možda ovu buduću 530 ako bude uz sve sa 520 imala 1GB i jačiju bakteriju..

 

Ispričavam se Zoji zbog svog početka na ovom topiku, za low-end Windows Phone je pp..a L 520 je kraljica.

 

I vidim da nitko nije spomenuo, nakon updejta na 8.1 dobiva se worldwide glasovna offline navigacija bez nekadašnje doplate, i mada 520 nema kompas navigacija radi sjajno.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Može li se nekako produžiti vreme trajanja baterije?

Lumia 920 je u pitanju.

Srče je kao nenormalna, 24h je maksimum.

Link to comment

@ Roger, iskrena da budem ja uzeh 630 jer imam 520 kao poslovni telefon pa da ne dupliram. Za sad sam zadovoljna, nije drasticno bolja od 520, niti moze da bude, ali ispunjava moja ocekivanja za predmetnu klasu. Da, razlika je i u licenci za navigaciju, 520 ima smao regionalnu dok 630 ima globalnu licencu.

Link to comment

Ima i 520 (kao i 720, a i svi HTC i Samsung modeli) uz 8.1

Meni se čini da je trajanje baterije smanjeno uz 8.1. Ranije sam nekad izdržavao i 2 dana uz manje korišćenje, a sad se jednostavno mora puniti jednom dnevno u bilo kojoj situaciji.

Naravno, ne bih se vraćao na običan WP8.0 zbog ovoga. Suviše ima napretka da bi se razmišljalo o tome. :D 

Link to comment

који, овај files?! и даље то није оно што раја иште, а ако су избацили прави, шеруј :)

Edited by Dionysos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...