Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Moja vrlo službena fejsić aplikacija fotografije naziva - wait 4 it - svjetlopisima. :D Zacenio sam se i zapljuckao taćskrin... Valjda je Cukerbergov HR nabasao na nekog 3rd džen luburićevca tamo u dalekoj Jamerici... :D

 

Uručbirano Tapatalkićem s Lumije Jeftinjare

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako ima onih kojima je 8.1 jeo bateriju velikom brzinom - da li ste uradili hard reset nakon instaliranja 8.1 i da li vam je to pomoglo da se bateriji produži život?

Link to comment

Meni se normaliziralo nakon par dana, samo od sebe. Naravno, međutim, novi IE guta bakteriju dok se koristi..

 

Možda ovo doduše pomogne..?
 

joebelfiore ‏@joebelfiore 1h

Running #WP8.1 Developer Preview? GO CHECK FOR UPDATES! we have news bits with plenty of bug fixes including some battery improvements!

 

Link to comment

Malo jeste bolja baterija, ali nije jos kao sa 8.0. Mora Belfiore jos malo da zapne.

Edited by barrcode
Link to comment
  • 4 weeks later...

Da pitam i ovde ....Jel ima funkcionalna aplikacija za BusPlus?

bila je, pa je prestala da radi. koristio sam je nekih godinu i po i bio prilično zadovoljan.

 

kažu na sajtu:

Zbog nedavnih promena u zvaničnoj BusPlus aplikaciji, ovaj sistem (uključujući sve tri dole navedene aplikacije) trenutno nije u funkciji.

Radimo na tome da ispravimo ovaj problem - sve novosti o napretku biće okačene na ovom sajtu.

 

 

zanimljivo je da u store-u stoji da je radi sa 8.1.

Works with
  • Windows Phone 8.1
  • Windows Phone 8
  • Windows Phone 7.5
Link to comment

na koju foru baterija sleti sa 100% na 0 tokom noci. drugi put mi se desava. da li je moguce da neki program bas toliko utice. inace do 8.1 baterija 36-48h bez problema. 

telefonu par meseci, lumia ve'lka 1020 ili 1050 ne secam se tacno... ako to ima veze

 

ne vidim gde pise o tom hard resetovanju

Link to comment

Ja moj htc ugasim i ukljucim svako vece pred spavanje.

 

GPS zna da povuce bateriju u zatvorenom prostoru.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

Statistika Battery Savera nije ni od kakve pomoći?

 

Moja Lumija žvače bateriju samo dan nakon apdejta, valjda kad nešto preslaže.

Link to comment

saver kaze da global tv (online streaming) ubija bateriju. i pored toga mnogo je losije nego pre, 2x min.

jutros nisam prakticno nista palio od programa i od 9 do 16h pad sa 100% do 67%. nerviram se jer mi treba dobar battery life za puteve. jedan od razloga zasto sam presao sa iphone na nokiu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...