Jump to content
IGNORED

Sportski laugh i wtf topic


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    196

  • MiddleClass

    85

  • 189-

    84

  • katamaran

    68

tako i ja kad sam išao da gledam ono futsal prvenstvo što se kod nas održavalo... i neki baja je zune u noseće grede sa 10m od gola. i lagano se okreće nazad trčara ka svom golu. niko mu ništa ne prikenjava. idemo dalje... mislim se jbt a ja kad ovo uradim na našem fudbalu narednih 5 minuta mi se saigrači najebavaju svega i govore što sam došao kojkurac kad ne znam da šutnem. ko da sam ja profesionalac a ne taj baja.

Edited by Svarog
Link to comment

Sinoć u Dallasu bio home run #62 i dok je loptica letela prema tribinama jedan lik skočio dole da je pokupi ako opet padne dole lol

ali otišla je u prvi red publike i uhvatio je 1 lik. Medjutim, taj lik je potpredsednik neke multimilijarderske gigamegakorporacije, žena mu je cowboys beat reporter i instagram model. Koje sranje lol

Neka aukcijska kuća je još pre par dana objavila da odmah na ruke plaća 2 miliona za #62 lopticu, a pretpostavljaju da bi mogla da se posle prodaje i za 5+ miliona.

Link to comment

danas na kosarci zamahnem za pas igracu koji istrcava kontru i cujem saigraca kako vice: "nemoj, neces uspeti"

 

bilo mi smesno jer je saigrac profesor fizike :D

 

pohvalio sam ga da brzo racuna i da popravi svoju formulu za sutiranje:wicked:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...