Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Rezultati 6. kola i konacan plasman po grupama su ovde: http://www.haxball.gr/group/view/9026Sve je onako kako stoji u tabelama, osim u grupi F, gde je zbog boljeg skora u medjusobnim susretima, SPark na prvom mestu ispred Mjukija. Ovaj automatski zreb na datom linku izvucen za 1/8 finala se NE RACUNA, nego cu da napravim novi zreb gde ce u jednom sesiru biti prvoplasirani, a u drugom drugoplasirani, pa cu nakon toga da napravim i novu ligu.

Link to comment

Zasrase mi 15 cistih bodova Adriano i Ronaldo u zavrsnim minutima. Ovaj prvi izgubio CS zbog Samarasa (mada je lepo dao gol) a ovaj drugi mi je bio kapiten koji je nasao da se kurci sa izvodjenjem penala u 90om.Ali ne mogu da se zalim. 18 bodova iz grupe i prvo mesto u globalu, mada mi Spark prilicno dise za vratom.

Link to comment
  • 2 months later...

sta je ovo kog djavola? ovo ti je s nekim repesazima i cudima. moraces opet da pravis, a muceni moca opet na mene naletio.

 

Ti repesazi su samo za one koji izgube, a oni se ionako ne racunaju. Pobednici idu dalje normalno i to je jedino bitno, ovo drugo necu ni da unosim. Izbrisala sam malopre 5 neuspesnih liga, nisam mogla da pronadjem kako se namesti da ima i revans, pa je to valjda ovaj double elimination.

Link to comment

nije. double elimination ti je ovo s gubitnicima. kao sto samo ime kaze double elimination, moras dva puta da izgubis da bi ispao.

Edited by Timmi
Link to comment

OK, hvala, nisam znala kako funkcionise, menjam sada. :) Odmah cu da izbrisem i link iz gornjeg posta, da se neko ne bi zbunjivao.

 

Edit: Zbunilo me to sto nisam nasla opciju za kup utakmice s revansom, pa sam mislila da je ovo sa double elimination mozda to.

Edited by Naa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...