Jump to content

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Povlacim rec. Sad videh da sam za ta dva miliona viska kupio Oskara umesto Teixeire. Taman bi se nabilo jos 5-6 bodova.Mada sta ja da se zalim, Vidal me iscupao + sam na prvom mestu. Sad samo da ne bude puno tumbanja u zadnjem kolu jer sam ispucao WC i to je to.

Link to comment
Svi vi sto se zalite ducci za Aguera, da cutite, ja imam ultimativni prigovor. Uzela Aguera, procitala sta je Ducca napisao i onda dodala sebi jos -2 poena da ga zamenim Negredom. Nema veze, pobeda nad Zokijem i pored starta sa -6. 62:57 i obezbedjen prolaz. :thumbup:
Do 80-og je sve bilo pod kontrolom i onda je morao Negredo da zasere :isuse: Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment
Kljucna rec je bila "upitan" a ne "ne igra sigurno", i cini mi se da sam pojasnio zasto sam to napisao, nisam nista izmislio. A sledeci put okrenite malo par sajtova pa proverite pre kupovine/prodaje, ja bih npr to svakako uradio da mi neko nagovesti neku povredu. Nemam potrebu da se izvinjavam bilo kome jer nisam imao losu nameru. Uostalom i sam sam odustao od kupovine Kuna zbog tog famoznog krstica.
Ma zezamo se, opusti se. Ionako su svi uzeli Negreda umesto njega, isti broj bodova.Sad imam WC koji mi je nepotreban u poslednjem kolu, tako da cu verovatno da ga sacuvam za neki revans u nekoj od narednih faza, u polufinalu mozda. :fantom:
Link to comment
Ma zezamo se, opusti se. Ionako su svi uzeli Negreda umesto njega, isti broj bodova.Sad imam WC koji mi je nepotreban u poslednjem kolu, tako da cu verovatno da ga sacuvam za neki revans u nekoj od narednih faza, u polufinalu mozda. :fantom:
Šta se računa na haxball-u, poen razlika ili H2H? Ako su poeni imam šansu za prolaz ali ti moraš jako do same pobede protiv boba.. :fantom:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment
Pa jel se bese ne dobija wc za drugu fazu? ili bese ima pravo da se izvrsi dosta izmena pred osminu finala.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Pred svaku fazu su otvorene izmjene.
Pred sledecu fazu su otvorene neogranicene izmene, onda za revans samo 1 transfer, pa pred 1/4 finale 6 transfera, revans opet samo 1, pred 1/2 finale 6, pa 1 za revans, pa pred finale opet 6. Ja sam mislila da sacuvam WC za neki od ovih revansa ako mi bude zatrebao.
Šta se računa na haxball-u, poen razlika ili H2H? Ako su poeni imam šansu za prolaz ali ti moraš jako do same pobede protiv boba.. :fantom:
Haxball sajt racuna poen razliku, ali mi igramo po pravilima Lige sampiona, znaci medjusobni susret (velikim debelim slovima da ne bude posle nekih zabuna). To je jedan od razloga zbog kojeg posle grupne faze pravimo novu ligu na haxball-u, a i zreb, bas kao u LS.
Link to comment

kako smo mjuriela i ja namjestili da prodjemo obojica prije poslednjeg kolainace, ubjedljivo najjaca grupa, ja drugi, nbg treci, topolice osme ukupno.

Edited by Timmi
Link to comment
kako smo mjuriela i ja namjestili da prodjemo obojica prije poslednjeg kolainace, ubjedljivo najjaca grupa, ja drugi, nbg treci, topolice osme ukupno.
Pre ce biti da je druga najjaca grupa posle ove moje ;)inace jedini neporazeni u grupnoj fazi :fantom:A prosle kolo bese cupavo, prva tri rezultata kola sve iz iste grupe.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...