Jump to content

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Teska srca odigrah WC. Po prvi put u grupnoj fazi bez Mesija i Ronalda, osecam se tako ranjivo :(Elem, sreca da sam cuo ovo za Aguera pa cu ipak da metnem Negreda.
ducco :angry:negredo na klupi a aguero u prvih 11a jos je i sugavi bajern primio gol i sjebo mi rafinju i alabu :( jos da ibra popase klupu a juve izduva pa nisam ni morao da igram ovo kolo. jebo me WC
Link to comment

Svi vi sto se zalite ducci za Aguera, da cutite, ja imam ultimativni prigovor. Uzela Aguera, procitala sta je Ducca napisao i onda dodala sebi jos -2 poena da ga zamenim Negredom. Nema veze, pobeda nad Zokijem i pored starta sa -6. 62:57 i obezbedjen prolaz. :thumbup:

Link to comment
Kao ni Riberi, Aguero upitan,...
Jbg da ne bude da sam servirao patku, jutros kad sam sredjivao tim videh neki krstic pored Aguera pa sam skapirao da ima neki problem, sad otisao ponovo i vidim da nema toga vise. Svejedno sumnjam da ce ga gurnuti Pelegrini posto je mec "laganica" a i prolaz je siguran.
Kljucna rec je bila "upitan" a ne "ne igra sigurno", i cini mi se da sam pojasnio zasto sam to napisao, nisam nista izmislio. A sledeci put okrenite malo par sajtova pa proverite pre kupovine/prodaje, ja bih npr to svakako uradio da mi neko nagovesti neku povredu. Nemam potrebu da se izvinjavam bilo kome jer nisam imao losu nameru. Uostalom i sam sam odustao od kupovine Kuna zbog tog famoznog krstica.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...