Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

maxvell i markovic po 2 boda, ostalo jako dobro: alaba, wiland, rafinha clean sheet plus koji dodatni bod, klaudemir na 5 recovered i 4 boda. Jedino sta raditi sa Ibrahimovicem kapitenom, da li prebaciti traku na mesija ili ostaviti ovaj njegov dati gol kao siguricu????

Link to comment

Pih, mada ni CS na golmanu nije los.U svakom slucaju fino prodjoh. Startova sa -2 a evo me na 58 posle izmena.Sad jos samo da odlucim da li da stavim traku Mesiju ili je ostavim kod Ibre i da sacekam za svaki slucaj da vidim da li Alex Sandro igra protiv Zenita.

Link to comment

Doktorski u odbrani... Wiland 8, Siovas 7, Alaba 7, Marquinhos© 16 i ne znam da li da mu skidam traku.54 danas.Dajte link da vidim protiv koga igram i to da smisljam taktiku.

Link to comment

Jbt ima li tima da nije doveo Ibru i dao mu traku?!Meni Marquinos odlican, ali zato drugi transfer Drogba nista. Lam i Ronaldo su odradili lep posao, 47 poena a gde su jos Oscar, Ramzi, Ivanovic, Mexes...Ima li neko info za Ardu Turana?

Link to comment
Jbt ima li tima da nije doveo Ibru i dao mu traku?!
Ima. :fantom: Ne moze da se svadja za traku sa Kristinom i Mesijem. Na pogadjalici imam najgori rezultat otkad igram, samo 93 poena, pa da sam vezanih ociju nabadala, vise bih imala! :isuse:
Link to comment

Uf, bolji za dva poena :PMoram kasnije da uradim Cost/Benefit analizu, u svezi sa prebacivanjem trake na Kostu. Imam finu prednost nad Archestenom, ali ne bas toliku da bih smeo da se zezam.Drago mi je sto sam se resio Artura & Garaja. Benfika je kanta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...