Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Ja pričam o ratu u Siriji, i u tom kontekstu ulozi USA u tom ratu. Za sad im ide odlično da vaskrsavaju al kaide i isise, velika radost za nas stanovnike Evrope.

 

A evo i u Srbiji Soros rusi Vucica (to je taj nivo price).

Link to comment

Ako pogledas mapu on je gubio teritorije gde njegovi Alaviti nisu cinili jasnu vecinu.

 

Ta priča da njega podržavaju samo Alaviti i niko drugi je šuplja sa svih strana. Jer da je zaista tako on danas ne bi držao Damask, Alepo i druge velike gradove nego bi sedeo opkoljen u Tartusu sa njegovim™ Alavitima. Njegova podrška je malkice kompleksnija priča od samo i jedno Alavita, ima tu i malo klasnog momenta i koječega drugog. Ali ono najbitnije od svega je to da većina Sirijaca koji su ostali u Siriji, Asada verovatno ne mogu da smisle ali će u svim varijantama radije odabrati njega nego one vehabitske budaletine koje su na njih pustili Katar i Saudijska Arabija nakon što su ih sakupili sa svih strana sveta.

Link to comment

Ta priča da njega podržavaju samo Alaviti i niko drugi je šuplja sa svih strana. Jer da je zaista tako on danas ne bi držao Damask, Alepo i druge velike gradove nego bi sedeo opkoljen u Tartusu sa njegovim™ Alavitima. Njegova podrška je malkice kompleksnija priča od samo i jedno Alavita, ima tu i malo klasnog momenta i koječega drugog. Ali ono najbitnije od svega je to da većina Sirijaca koji su ostali u Siriji, Asada verovatno ne mogu da smisle ali će u svim varijantama radije odabrati njega nego one vehabitske budaletine koje su na njih pustili Katar i Saudijska Arabija nakon što su ih sakupili sa svih strana sveta.

 

Lepo je što se Saudijci raduju pomoći koju im je Trump tu pružio napadom na Asada.

Link to comment

Koncert Gorillaz je prakticno zamena za izbore. Svako ko je bio je civilizovani postovalac diktatora, a oni koji nisu su bradati divljaci i valja ih pobiti gasom ne bi li koncert bio nastavljen.

Link to comment

Koncert Gorillaz je prakticno zamena za izbore. Svako ko je bio je civilizovani postovalac diktatora, a oni koji nisu su bradati divljaci i valja ih pobiti gasom ne bi li koncert bio nastavljen.

 

Ala si poceo da bagujes. :lol: Sta te je sad iznerviralo?

 

Najjace je sto ti u svojoj zemlji branis svog diktatora Djukanovica od onih koji bi da ga skinu jer mislis da su gori od njega, a osporavas to pravo Sirijcima.

 

Ili evo razmisli - za koga bismo bili svi na ovom forumu, ukljucujuci tebe i mene, kad bi glavna pretnja Vucicu bili naoruzani klerofasisticki talibani finansirani od Putina? Da, Vucic bi bio kriv sto je do takve situacije uopste i doslo, ali - sta mi imamo od toga ako bismo se hiljadu puta gore proveli kad bi pobedili ovi drugi?

Edited by IndridCold
Link to comment

Koncert Gorillaz je prakticno zamena za izbore. Svako ko je bio je civilizovani postovalac diktatora, a oni koji nisu su bradati divljaci i valja ih pobiti gasom ne bi li koncert bio nastavljen.

 

 

Edited by slow
Link to comment

Sta vredi i razum i logika i sve ostalo sto u tom paketu stize kad svaka ziva dusha moze da iskoristi svoje izborno i zivotno pravo da bude nerazumna i/ili da ostavlja logiku zajedno s mozgom kod kuce 'u fioci' kad krene 'u zivot', ne? 

Link to comment

kakva iznenadjenja u wikileaks arhivama  :fantom:

 

 

 
From: Jake Sullivan To: Hillary Clinton Date: 2012-02-12 09:01 Subject: SPOT REPORT 02/12/II
UNCLASSIFIED U.S. Department of State Case No. F-2014-20439 Doc No. C05789138 Date: 10/30/2015
RELEASE IN FULL From: Sullivan, JacobJ <SullivanJJ@state.gov> Sent: Sunday, February 12, 2012 4:01 PM To: Subject: Fw:SPOTREPORT02/12/11(SBU)
 
See last item - AQ is on our side in Syria. Otherwise, things have basically turned out as expected.

 

Link to comment

eraserhead ko krlo :isuse:

Ne znam ko je ko krlo da li ja koji sam protiv diktatora ili oni koji ga brane kao da su mu rod rodjeni. Tako i krlo brani svog diktatora.

Link to comment
×
×
  • Create New...