Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

..svasta se ovde mesa.to je 1 galimatijas svega i svacega.nametanje demokratije.ljudska prava,interesi,pnekad mi se cini da ovde pisu nekakvi bogovi bezosecajni.kakvih ovde ima vojevodja,drzavnika i planetarnih savesti.kao sto je rastko mocnik nekad govorijo da komuniste treba ubijati po mesnim zajednicama tako danas treba raditi sa borcima za demokratiju.niti su to komunisti bili niti ste vi demokrate borci.prazni i jasni united govna diljem sveta fuuuj.i manite me linkova i govana sa jebodromskih radionica i bubanja sa ispita i jebali vas debeloguzi profesori koji su vam dali prelazne ocene

Edited by bradilko
Link to comment

Dosao si da nam se poseres po glavama i preporucujes da zamandalimo topik, i jos nam dajes do znanja da si znad svih tih sitnica i da ti je sve jasno. Preporucujem ti umereno prizemljenje.

Link to comment

hocu reci da nema slavnih vremena.posebno sad.i da se ovde pise kroz neke objave i agresivno.i nikad se ne gubi nakakva izvitoperena empirija.besmislen je UN,gadluk prema diktatorima,krv i tlo,,slobodni mislioci prepisivaci..ocekivanja velika al bezumna,realno lose iskustvo,ipak ocekujem vise od amerike kao vodece ipak nacije.a mi idemo topik po topik i nista novo kao u rovu

Link to comment
Sta znaju Arapi sta je demokratija. Kad se pobune protiv diktature, treba im mitraljezom objasniti da taj liberalizam ne pripada njihovoj kulturnoj matrici.
... i evo dolazimo do teske artiljerije iz kabineta Baraka Obame. Samo zato sto sam osnovano primetio da se demokratija ne uteruje tomahawcima, ispalo je da tvrdim kako pobunjenike treba ubijati.Ima li jos neka bezvezarija da se spocita? Cekam.
Link to comment
Eto, dočekao sam da vidim konvergenciju stajnsa i kauboja.
Pa ti zivis (govorim o NATO konceptu tvog nick-a) od izmisljanja neprijatelja i ideoloske borbe protiv istih :DEvo predlazem ti da na mene i Steinsa od sada gledas kao na jos jednu celiju Al Kaide, bice ti lakse da skapiras pojavni svet i ono sto se u njemu desava. Edited by CowBoy
Link to comment
Turkish PM says Syria intervention should aim to end Assad rule(Reuters) - Turkish Prime Minister Tayyip Erdogan said on Friday that any international military intervention against Syria should be aimed at bringing an end to the rule of Syrian President Bashar al-Assad.The comments from Erdogan, long one of Assad's fiercest critics, came as U.S. President Barack Obama said he was considering a narrow, limited U.S. response to last week's chemical weapons attack in Syria."It can't be a 24 hours hit-and-run," Erdogan told reporters at a reception in the presidential palace in the capital Ankara. "What matters is stopping the bloodshed in Syria and weakening the regime to the point where it gives up."Erdogan cited the NATO operation against Yugoslavia during the Kosovo war as an example."If it is something like the example of Kosovo, the Syrian regime won't be able to continue," he said.Erdogan said he would have bilateral discussions with Obama and Russian President Vladimir Putin during the G-20 summit next week.Earlier on Friday, Turkish Foreign Minister Ahmet Davutoglu said intelligence gathered by Ankara left no doubt that Assad's forces were responsible for the poison gas attack near Damascus last week.Turkey has said previously it would be ready to take part in any international action against Assad, even outside the auspices of the United Nations, and has put its armed forces on alert to guard against threats from Syria.
Edited by dillinger
Link to comment

WASHINGTON (AP) — President Barack Obama was ready to order a military strike against Syria, with or without Congress' blessing. But on Friday night, he suddenly changed his mind.Senior administration officials describing Obama's about-face Saturday offered a portrait of a president who began to wrestle with his own decision — at first internally, then confiding his views to his chief of staff, and finally summoning his aides for an evening session in the Oval Office to say he'd had a change of heart.http://bigstory.ap.org/article/obama-made-last-minute-decision-syria-approval

Link to comment
I tako su Asadu poklonili pobjedu bez zrna baruta. Vidicemo hoce li ovaj to znati iskoristiti.
kazu americki mediji da sada Asad ima osam do deset dana da radi sta hoce. Kongres najverovatnije nece odobriti napad. ako ne uslede vesti o nekom jezivom nekonvencionalnom napadu, Asad je na konju.
Link to comment
×
×
  • Create New...