Jump to content

Sirija


Budja

Recommended Posts

Ne znam o čemu se radi što niko nije preneo, ali ISIS je spalio živa 2 turska vojnika.

Svasta. Pa zar Erdoganov sin ne finansira ISIS?

 

Inace im i zbog ovoga treba jebati majku.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ne znam o čemu se radi što niko nije preneo, ali ISIS je spalio živa 2 turska vojnika.

Kako mislis niko nije preneo? Ima o tome bas dosta po internetu ...

15666271_10157883577425361_2101664137_n.

Edited by Geo
Link to comment

Koje budale se zalazu za tzv "slobodu" medija pa im je ovo dobar™ materijal za pisane/internet/tv/ostale jebene medije zivo me faken™ zanima.

Stoka seljacka i ko to radi i jos vise ko ih (pri)pushta u medije. Ne mislim na ko je ovde okacio - naravno - nego ko i zasto uopste dozvoljava da to postane dostupno. Da takvih stvari nema oni bi postojali k'o mitska bica iz Hada - ovako - em dobro™ za regrutaciju stoke & topovskog mesa em do jaja da se pokaze da su zivi™ i da mrdaju. 

Exec summary - mislim da oni koji ovo pustaju u javnost nemaju nikakav interes da prekinu (short/medium/long-term) te/takve stvari nego da im - iz nekog suludog i izvitoperenog razloga to pashe. Nabijem ih onako 'samo tako' na srpski/krivi.

Link to comment

Svasta. Pa zar Erdoganov sin ne finansira ISIS?

 

Inace im i zbog ovoga treba jebati majku.

finansiraO ih je indirektno, ali im je Putin malo pokvario računicu bombardujući konvoje kamiona sa naftom (koje su obično vozili oni doktori iz Alepa)

Link to comment

finansiraO ih je indirektno, ali im je Putin malo pokvario računicu bombardujući konvoje kamiona sa naftom (koje su obično vozili oni doktori iz Alepa)

Aaaa pa ih sad vise ne finansira nego mu se tata bori protiv njih. Sto odmah tako ne rece. Ili to ili neki gutaju svako propagandno govno koje im se preko RT(s)a servira. Kao nekad.

Link to comment

a zašto je Asad čekao Putina da bombarduje konvoje 2015 kad je i sam to mogao da radi još od 2011? Ne znam kakvu avijaciju ima Asad, ali bombardovanje kamiona je prost zadatak i za najzastarelije modele aviona.

Link to comment
×
×
  • Create New...